کد خبر: 4088404
تاریخ انتشار: ۰۶ مهر ۱۴۰۱ - ۱۲:۲۹
استاندار کرمان:

معرفی شخصیت شهید سلیمانی به عنوان یک هدف دنبال شود

استاندار کرمان با بیان اینکه دشمن اهمیت حاج قاسم و تفکر او را درک کرده و کرمان برای ضربه زدن به این تفکر مورد طمع دشمنان بود، گفت: معرفی شخصیت حاج قاسم باید یک هدف بزرگ برای همه باشد.

جلسه ستاد بزرگداشت سالگرد شهادت حاج قاسم سلیمانی

به گزارش ایکنا از کرمان، محمدمهدی فداکار، استاندار کرمان امروز، ۶ مهرماه در نخستین جلسه ستاد بزرگداشت سالگرد شهادت حاج قاسم سلیمانی با بیان اینکه معرفی شخصیت حاج قاسم باید یک هدف بزرگ برای همه باشد، به ویژگی‌های شخصیتی شهید سلیمانی و مردمداری ایشان اشاره کرد و افزود: در نگاه به شهید سلیمانی همه این ویژگی‌ها باید مدنظر باشد زیرا ممکن است شخصیت نظامی ایشان بخش کوچکی نسبت به ابعاد دیگر شخصیتشان باشد.

وی با بیان اینکه دشمن اهمیت حاج قاسم و تفکر او را درک کرده و کرمان برای ضربه زدن به این تفکر مورد طمع دشمنان بود بنابراین باید خیلی مراقبت کنیم، گفت: مردم از نبود برنامه‌های موثر و جدی در گلزار شهدای کرمان گلایه‌مند هستند.

استاندار کرمان تصریح کرد: باید همه با برنامه‌ریزی به صورت موثرتر کار کنیم که یک مورد برنامه‌های فرهنگی و دیگری اجرای زیرساخت‌های مناسب است. اجرای زیرساخت‌ها از جمله پارکینگ، راه‌های دسترسی، سرویس بهداشتی، آب و... از جمله اولویت‌ها برای برگزاری برنامه‌های سومین سالگرد شهادت سردار سلیمانی در کرمان است.

حجت‌الاسلام حسن علیدادی‌سلیمانی، نماینده ولی‌فقیه در استان و امام‌جمعه کرمان نیز در این جلسه با بیان اینکه شهید سلیمانی محصول نظام اسلامی و تربیت شده امامین انقلاب است، گفت: مکتب شهید سلیمانی مکتب جهانی است و تشنگان آن در کل جهان اسلام هستند. ترویج مکتب مطالبه مقام معظم رهبری است و این مسائل وظیفه ما را بسیار سنگین می‌کند.

وی با بیان اینکه حوزه پژوهش می‌تواند بخشی از این رسالت را به خوبی انجام دهد و بحث‌های تبلیغی و ترویجی مکتب حاج قاسم باید فعال عمل کنند، گفت: یکی از سرچشمه‌های مکتب حاج قاسم، کرمان و زادگاه شهید سلیمانی است، لذا باید درخشش این استان در این حوزه بیش از همه باشد و رسالت خود نسبت به نسل‌های آینده را به بهترین وجه انجام بدهد.

انتهای پیام
نام:
ایمیل:
* نظر:
captcha