کد خبر: 4088395
تاریخ انتشار: ۰۶ مهر ۱۴۰۱ - ۱۲:۰۸

ضرورت اجرای برنامه‌های مکتب شهید سلیمانی در ایام سال

فرمانده سپاه ثارالله استان کرمان با اشاره به برنامه‌ریزی دشمن علیه سردار سلیمانی و ارزش‌های انقلاب گفت: باید به صورت جدی برنامه‌های مکتب حاج قاسم را در طول سال اجرا کنیم و برنامه‌ها محدود به ایام سالگرد شهادت نباشد.

سردار محمدعلی نظری فرمانده سپاه ثارالله کرمان

به گزارش ایکنا از کرمان، سردار محمدعلی نظری، فرمانده سپاه ثارالله استان کرمان امروز، ۶ مهرماه در نخستین جلسه ستاد بزرگداشت سالگرد شهادت حاج قاسم سلیمانی با اشاره به برنامه‌ریزی دشمن علیه سردار سلیمانی و ارزش‌های انقلاب، گفت: باید به صورت جدی برنامه‌های مکتب حاج قاسم را در طول سال اجرا کنیم و برنامه‌ها محدود به ایام سالگرد شهادت نباشد.

وی با تأکید بر برگزاری اردوهای راهیان مکتب حاج قاسم، گفت: باید دانش‌آموزان، دانشجوها و... را درگیر برنامه‌‌های مکتب کنیم. با فعالیت مکتب و تداوم برنامه‌ها در تمام ایام سال، دشمن نمی‌تواند جوانان را در راستای اهداف خود جلو ببرد و نباید غلفت کنیم.

فرمانده سپاه ثارالله کرمان بر لزوم همکاری برای زیر ساخت‌ها و تأمین زمین به منظور ساخت اقامتگاه در استان تأکید کرد و گفت: طرح جامع گلزار شهدای کرمان با همکاری شهرداری و معاونت عمرانی استانداری در حال پیشرفت است.

انتهای پیام
نام:
ایمیل:
* نظر:
captcha