به گزارش ایکنا، نفرات برتر دومین دوره مسابقات قرآن «بصائر» ویژه افراد نابینا و کمبینای سراسر کشور در سال 1400 که از سوی مؤسسه فرهنگی ـ مردمی قرآن و عترت روشندلان اصفهان برگزار شد، مشخص شدند.
فراخوان ثبتنام این دوره از مسابقات بصائر در دیماه سال جاری منتشر شد و ۳۰۰ نفر از سراسر کشور در آن ثبتنام کردند. این مسابقات در رشتههای قرائت تحقیق ویژه آقایان، قرائت ترتیل ویژه بانوان و حفظ کل، حفظ ۲۰ جزء، حفظ ۱۰ جزء، حفظ پنج جزء، حفظ دو و حفظ یک جزء در دو بخش آقایان و بانوان برگزار شد.
این مسابقات برای سه گروه سنی کمتر از ۱۲ سال، ۱۲ تا ۱۶ سال و ۱۶ سال به بالا برنامهریزی شد و کمیتههای فنی، اجرایی، اطلاعرسانی و پشتیبانی نیز کمیتههای چهارگانهای بودند که مراحل مختلف مسابقات را پیش بردند.
اسامی نفرات برتر در هر رشته به شرح ذیل اعلام شده است:
رشته قرائت ویژه برادران
نفر اول: سیدامیر نوابی
نفر دوم: محمدطاها خاوری
نفر سوم: محمد جاهد
نفر چهارم: بهزاد لطفاللهی
حفظ کل برادران
نفر اول: امیرهادی بایرامی
نفر دوم: نجم الدین عادلی
نفر سوم: حسین بخشی
نفر چهارم: سیداحمد نکویی
حفظ کل خواهران
نفر اول: زهرا خلیلی
نفر دوم: مریم السادات ابطحی
نفر سوم: آمنه منصوری
نفر چهارم: فائزه فقیهی
حفظ 20 جزء برادران
نفر اول: سیدعلی موسوی
نفر دوم: محمد معین
نفر سوم: حائز رتبه نشدند
حفظ 20 جزء خواهران
نفر اول: مهدیه گیوپور
نفر دوم: فرزانه هاشمی
نفر سوم: زهرا دوست علی
حفظ 15 جزء خواهران
نفر اول: زهرا زمانی وفادار
نفر دوم: زهرا آقا رضایی
نفر سوم: حائز رتبه نشدند
حفظ 10 جزء برادران
نفر اول: امیرحسین جحین
نفر دوم: امیرمحمد اروجزاده
نفر سوم: محمدمهدی فائزی مهر
حفظ 10 جزء خواهران
نفر اول: اشرف السادات حسینی
نفر دوم: فاطمه برزگر محمدی
نفر سوم: حائز رتبه نشدند
حفظ 5 جزء برادران
نفر اول: محمد مرادی
نفر دوم: قاسمعلی تموزی
نفر سوم: ابوالفضل جباری
حفظ 5 جزء خواهران گروه سنی بالای 16 سال
نفر اول: مرضیه دهبان
نفر دوم: فرشته آقابابایی
نفر سوم: سمیه دریانورد
حفظ 5 جزء خواهران گروه سنی زیر 12 سال
نفر اول: مائده سلمانی غریبدوست
نفر دوم: مهیاس مکتوبیان
نفر سوم: مائده ضیایی
حفظ 2 جزء برادران
نفر اول: امیرعلی احمد یوسفی
نفر دوم: امیررضا خدارضایی
نفر سوم: حائز رتبه نشدند
حفظ 2 جزء خواهران گروه سنی بالای 16
نفرات اول: سمیه مجیری و نجمه امیری
نفر دوم: فاطمه شبانی
نفر سوم: آفاق لایق
حفظ 2 جزء خواهران گروه سنی بین 12 تا 16 سال
نفر اول: اسماء دغاغله
نفر دوم: غزل بهرامی
نفر سوم: یکتا حسین بیکی
حفظ 2 جزء خواهران گروه سنی زیر 12 سال
نفر اول: پرنیان عبدوی
نفر دوم: فاطمه پورملائکه
نفر سوم: زینب ابدالی
حفظ 1 جزء برادران گروه سنی بالای 16 سال
نفر اول: مهدی ایهامی
نفر دوم: محمدحسین ابراهیمیان
نفر سوم: علی افشاری
حفظ 1 جزء برادران گروه سنی بین 12 تا 16 سال
نفر اول: رضا علایی
نفر دوم: معاذ قادری
نفر سوم: مهدی شیرمحمدی
حفظ 1 جزء خواهران گروه سنی بالای 16 سال
نفر اول: فاطمه شایسته
نفر دوم: مرضیه گیوپور
نفر سوم: الهام علیرضایی
حفظ 1 جزء خواهران گروه سنی بین 12 تا 16 سال
نفر اول: محدثه محمدی گله زن
نفر دوم: مبینا محمدعلیزاده
نفر سوم: فاطمه اقتداری
حفظ 1 جزء خواهران گروه سنی زیر 12 سال
نفر اول: نازنین زهرا رفیع
نفر دوم: زهرا المحامدی
نفر سوم: سپیده ناصحی (خردسالترین شرکتکننده)
رشته ترتیل ویژه خواهران
نفر اول: مرضیه رضایی
نفر دوم: مریم گوگونانی
نفر سوم: معصومه افشار
انتهای پیام