کد خبر: 4226064
تاریخ انتشار : ۲۰ تير ۱۴۰۳ - ۱۳:۱۷

آغاز پویش «اطعام و احسان حسینی» در کرمان

مدیرکل کمیته امداد استان کرمان از آغاز پویش «اطعام و احسان حسینی» هم‌زمان با شروع ماه محرم در استان کرمان خبر داد.

پویش اطعام و احسان حسینیبه گزارش ایکنا از کرمان و به نقل از روابط عمومی کمیته امداد، ناصر عسکری‌نژاد، مدیرکل کمیته امداد استان کرمان از آغاز پویش «اطعام و احسان حسینی» هم‌زمان با شروع ماه محرم در استان کرمان خبر داد و گفت: این پویش با همکاری کمیته امداد، مراکز نیکوکاری و هئیت‌های مذهبی از ابتدای ماه محرم تا پایان ماه صفر در سراسر کشور اجرا می‌شود.

وی در خصوص راه‌های دریافت مشارکت و نذورات مردمی در ماه‌های محرم و صفر بیان کرد: خیران می‌توانند از طریق شماره گیری کد دستوری #034*8877* و یا از طریق شماره کارت 6037997950030461 ارسال عدد 1 به سرشماره 30003333 کمک‌های خود را در پویش اطعام و احسان حسینی اهدا کنند و یا از طریق درگاه‌های سایت اکرام و همچنین مراجعه به پایگاه‌های کمیته امداد نسبت به حمایت از ایتام اقدام کنند. امید است تا پایان ماه صفر عزاداران بتوانند فرزندان بیشتری را تحت پوشش قرار دهند.

عسکری نژاد هدف از این پویش را ترویج فرهنگ سنت حسنه اطعام اعلام کرد و افزود: مبالغی که از طریق مردم جمع‌آوری می‌شود در میان خود گروه‌های مردمی و مراکز نیکوکاری و... توزیع می‌شود و این هزینه‌ها با اولویت نیازمندان محله هزینه می‌شود.

وی تصریح کرد: پویش احسان حسینی یکی دیگر از پویش‌هایی است که در ایام محرم و صفر اجرا می‌شود که در قالب آن علاوه بر توزیع بسته‌های معیشتی، خدماتی نیز در حوزه‌های درمان و مسکن برای نیازمندان و مددجویان انجام می‌شود و در واقع خیرین و نیکوکاران می‌توانند نذر خود را در این بخش ادا کنند.

مدیر‌کل کمیته امداد استان با اشاره به پویش «به عشق حسین(ع)» اظهار کرد: در قالب این پویش، کمیته امداد اقدام به جذب حامیان برای فرزندان ایتام و محسنین می‌کند و هموطنان می‌توانند حداقل یک فرزند را به نیت شهدای کربلا تحت حمایت خود قرار دهند.

انتهای پیام
captcha