کد خبر: 4225976
تاریخ انتشار : ۲۰ تير ۱۴۰۳ - ۰۹:۳۸

ادای احترام مقامات قضایی جنوب‌شرق کشور به شهدای کرمان

معاون قوه قضاییه و رئیس مرکز حل اختلاف کشور با همراهی رؤسای کل دادگستری‌های جنوب‌شرق کشور با حضور در گلزار شهدای کرمان به مقام شامخ شهدا ادای احترام کردند.

ادای احترام مقامات قضایی جنوب شرق کشور به شهدای کرمانبه گزارش ایکنا از کرمان و به نقل از روابط عمومی دادگستری، حجت‌الاسلام والمسلمین هادی صادقی، معاون قوه قضاییه و رئیس مرکز حل اختلاف کشور با همراهی رؤسای کل دادگستری‌های جنوب‌شرق کشور با حضور در گلزار شهدای کرمان، به مقام شامخ همه شهدای آرمیده در این گلزار ادای احترام کرد و سپس با حضور بر مزار سپهبد شهید حاج قاسم سلیمانی و شهدای جنایت تروریستی کرمان، ضمن قرائت فاتحه، با آرمان‌های این شهدای والامقام تجدید پیمان کرد.

معاون قوه قضاییه و رئیس مرکز حل اختلاف کشور شامگاه، ۱۹ تیرماه با استقبال رئیس کل دادگستری استان کرمان، استاندار کرمان و جمعی از مسئولان قضایی استان به‌منظور شرکت در همایش منطقه‌ای جنوب شرق کشور با محوریت نحوه اجرای قانون جدید شوراهای حل اختلاف و ایجاد دادگاه‌های صلح وارد کرمان شد. شرکت در همایش منطقه‌ای نقش داوری حرفه‌ای در نظام قضایی کشور و همچنین افتتاح مدرسه عالی مهارتی حقوق از دیگر برنامه‌های معاون قوه قضاییه در استان کرمان است.

انتهای پیام
captcha