کد خبر: 4225622
تاریخ انتشار : ۱۸ تير ۱۴۰۳ - ۱۲:۱۲

برگزاری اختتامیه بیست‌وچهارمین دوره مسابقات قرآن خانواده نزاجا در کرمان

آیین اختتامیه بیست‌وچهارمین دوره مسابقات قرآن بانوان شاغل و خانواده‌های کارکنان پایور در منطقه جنوب‌شرق نیروی زمینی ارتش جمهوری اسلامی ایران با حضور متسابقینی از استان‌های کرمان، خراسان‌جنوبی و سیستان‌وبلوچستان در کرمان برگزار شد.

اختتامیه بیست‌وچهارمین دوره مسابقات قرآن خانواده نزاجا در کرمانبه گزاش ایکنا از کرمان، آیین اختتامیه بیست‌وچهارمین دوره مسابقات قرآن بانوان شاغل و خانواده‌های کارکنان پایور در منطقه جنوب‌شرق نیروی زمینی ارتش جمهوری اسلامی ایران با حضور متسابقینی از استان‌های کرمان، خراسان‌جنوبی و سیستان‌وبلوچستان امروز، ۱۸ تیرماه در پردیس دانشگاه فرهنگیان کرمان برگزار و از برگزیدگان این مسابقات تجلیل شد.

سرهنگ محمدرضا کشتگر، جانشین مرکز قرآن و عترت نزاجا در جریان این برنامه گفت: این دوره از مسابقات به میزبانی فرماندهی آماد و پشتیبانی منطقه ۷ نیروی زمینی ارتش به‌مدت دو روز در ۱۳ رشته و پنج مقطع همسران، فرزندان دختر و پسر به تفکیک زیر ۱۴ سال و بالای ۱۴ سال برگزار شد.

وی با بیان اینکه این مسابقات در رشته‌های حفظ (۱، ۳، ۵، ۱۰، ۱۵، ۲۰ جزء و حفظ کل)، قرائت تحقیق و ترتیل، اذان و مفاهیم برگزار شد، افزود: کیفیت این دوره از مسابقات ارتقا یافته و باتوجه به برنامه‌ریزی‌های آموزشی صورت گرفته، متسابقین کسانی هستند که در دوره‌های آموزشی شرکت کردند.

سرهنگ کشتگر تصریح کرد: در بیست‌وچهارمین دوره مسابقات قرآن خانواده نزاجا در منطقه جنوب‌شرق ۱۳۰ نفر شرکت‌کننده داشتیم که ۸۰ نفر برگزیده شدند. شرکت‌کننده ویژه‌ای نیز داشتیم و یکی از متسابقین پنج سال سن داشت که موفق به کسب رتبه برتر در رشته حفظ یک جزء شد و این باعث افتخار است که قرآن در همه سطوح نیروی زمینی رواج یافته است.

جانشین مرکز قرآن و عترت نزاجا در پایان با بیان اینکه جنوب‌شرق یکی از هفت منطقه میزبان مسابقات قرآن نزاجا بود، اظهار کرد: نفرات برتر همه مناطق در مرحله مسابقات سراسری قرآن نزاجا شرکت می‌کنند.

انتهای پیام
captcha