کد خبر: 4220964
تاریخ انتشار : ۲۲ خرداد ۱۴۰۳ - ۱۱:۲۲
استاندار کرمان:

شهید آیت‌الله رئیسی منافع مردم را ترجیح می‌داد

محمدمهدی فداکار با بیان اینکه شهید آیت‌الله رئیسی صادقانه برای خدا کار کرد، گفت: شهید جمهور همواره تأکید داشت نترسید و آنچه به نفع مردم است را انجام دهید.

همایش روایت خدمتبه گزارش ایکنا از کرمان، همایش روایت خدمت (روایت هزار روز جهاد خستگی‌ناپذیر شهید جمهور در استان کرمان) امروز، ۲۲ خردادماه با حضور رئیس ستاد ملی روایت پیشرفت و جمعی از مدیران استان در سالن همایش‌های استانداری کرمان برگزار و روایت‌هایی از پیشرفت‌های ایران و خدمات دولت سیزدهم در کرمان ارائه شد. 

محمدمهدی فداکار، استاندار کرمان در این همایش به بیان ویژگی‌هایی از شهید آیت‌الله رئیسی پرداخت و گفت: شهید رئیسی ویژگی‌های متعددی داشت که هم مورد توجه خداوند و هم مورد توجه مردم قرار گرفت. اینکه مردم علیرغم همه تخریب‌ها، تشییع باشکوهی انجام دادند که یادآور تشییع امام راحل و شهید سلیمانی بود، نشان داد مردم ویژگی‌های آیت‌الله رئیسی را دوست داشتند. مردم به خوبی این ویژگی‌ها را می‌شناسند، علاقه‌مند هستند و دنبال می‌کنند.

وی با بیان اینکه در کرمان حدود ۴۰ همت پروژه آماده و قرار بود با حضور رئیس‌جمهور افتتاح شود اما حسرت بزرگی شد و داغ بزرگی برای ما ماند، افزود: یکی از ویژگی‌های بزرگ آیت‌الله رئیسی اخلاص در عمل بود. او صادقانه برای خدا کار کرد و در حالی که بعضی‌ها از این کارها و رفتارها ناراحت بودند اما چون مسیر درستی بود کار انجام شد.

استاندار کرمان با بیان اینکه کارهای زیادی در کشور انجام شده اما کارهایی که برای خدا بود ماندگار شدند، به حضور آیت‌الله رئیسی در تیرماه ۱۴۰۲ در کرمان و افتتاح طرح‌های آبرسانی اشاره کرد و ادامه داد: نکته دوم پرکاری بسیار آیت‌الله رئیسی بود، وقت بسیاری برای خدمت به مردم می‌گذاشت و مردم نیز این کارها را دیدند.

وی تصریح کرد: سومین ویژگی ایشان تواضع و فروتنی بود و زمانی که کنار ایشان می‌نشستیم با صمیمیت و راحتی سخن می‌گفتیم. او در روستاهای تنگشاه و کروچان در بین مردم حضور یافت کنار مردم نشست و حتی مشکلات شخصی مردم را پیگیری می‌کرد.

فداکار پرداختن به نفع مردم را ویژگی دیگر شهید رئیسی دانست و اظهار کرد: شهید جمهور همواره متذکر می‌‌شد که نفع مردم را ببینید. همواره تأکید داشت نترسید و آنچه به نفع مردم است را انجام دهید. تذکر و نگاه ایشان بود که سبب شد حاشیه شهر کرمان ساماندهی شود.

استاندار کرمان در پایان با بیان اینکه پرهیز از اختلافات از ویژگی‌های شهید جمهور بود که وارد حواشی و اختلافات نمی‌شد زیرا معتقد بود این امر سبب می‌شود فرصت‌ها از دست برود، گفت: تبعیت محض از ولایت نیز از ویژگی‌های ایشان بود. جوانی جمعیت، شعار سال و مسکن سه موضوع مورد توجه رهبر معظم انقلاب است و آیت‌الله رئیسی تأکید بسياری داشت تا فرمایش مقام معظم رهبری را عملیاتی کند.

در پایان این همایش از کسانی که برای روایتگری پیشرفت در استان کرمان تلاش کرده بودند تقدیر شد.

انتهای پیام
captcha