آیت‌الله رئیسی در همه‌ عرصه‌های خدمت با روحیه جهادی تلاش کرد
کد خبر: 4217281
تاریخ انتشار : ۳۱ ارديبهشت ۱۴۰۳ - ۲۰:۲۸
رئیس جهاددانشگاهی کرمان:

آیت‌الله رئیسی در همه‌ عرصه‌های خدمت با روحیه جهادی تلاش کرد

مهدی بازمانده گفت: آیت‌الله سیدابراهیم رئیسی در زمره مسئولان انقلاب اسلامی بود که در همه‌ عرصه‌های خدمت، صادقانه، متواضعانه و با روحیه‌ جهادی تلاش کرد.

شهادت رئیس‌جمهوربه گزارش ایکنا از کرمان و به نقل از روابط عمومی جهاددانشگاهی، مهدی بازمانده، رئیس جهاددانشگاهی استان کرمان ضمن تسلیت شهادت آیت‌الله رئیسی و هیئت همراه، گفت: ایشان در خدمت به نظام مقدس اسلامی، فداکارانه و عاشقانه تلاش کرد و بی‌تردید نام او در تاریخ پرافتخار ملت ایران جاودانه خواهد ماند و امروز با شهادت خود پاداش تلاش و مجاهدت‌های خود در راه خدمت به این نظام و اسلام را دریافت کرد.

رئیس جهاددانشگاهی استان کرمان، افزود: مقام معظم رهبری در رابطه با ایشان فرمودند: رئیسی عزیز خستگی نمی‌شناخت. در این حادثه‌ تلخ ملت ایران، خدمتگزار صمیمی و مخلص و با ارزشی را از دست داد. برای او صلاح و رضایت مردم که حاکی از رضایت الهی است بر همه چیز ترجیح داشت، از این رو آزردگی‌هایش از ناسپاسی و طعن برخی بدخواهان، مانع تلاش شبانه روزیش برای پیشرفت و اصلاح امور نمی‌شد.

بازمانده اظهار کرد: ایشان در همه عرصه‌های خدمت و در منصب ریاست جمهوری خوش درخشید همیشه و در همه جایگاه‌ها با ولایتمداری، پویا و پرتلاش فعالیت کرد و می‌توان گفت عاشقانه‌ترین خدمت و افتخار ایشان تولیت آستان قدس رضوی بود و امروز در سالروز ولادت امام رضا(ع) در سوگ این رئیس جمهور مردمی نشسته‌ایم که شهادت در عرصه خدمت بر ایشان مبارک باد.


‌‌

انتهای پیام
captcha