چندین تیم تروریستی در کرمان مورد ضربه سربازان گمنام قرار گرفتند
کد خبر: 4213935
تاریخ انتشار : ۱۶ ارديبهشت ۱۴۰۳ - ۱۲:۲۴
در یک سال گذشته

چندین تیم تروریستی در کرمان مورد ضربه سربازان گمنام قرار گرفتند

رئیس‌کل دادگستری استان کرمان گفت: در یک سال اخیر با اقدامات به موقع سربازان گمنام امام زمان(عج) در سازمان اطلاعات سپاه و اداره کل اطلاعات استان چندین تیم تروریستی در کرمان مورد ضربه قرار گرفته‌اند.

حجت الاسلام ابراهیم حمیدی رئیس کل دادگستری کرمانبه گزارش ایکنا از کرمان و به نقل از روابط عمومی دادگستری، حجت‌الاسلام ابراهیم حمیدی، رئیس‌کل دادگستری استان کرمان در جمع پاسداران  گمنام امام زمان(عج) در سازمان اطلاعات سپاه استان کرمان با بیان اینکه خوشبختانه سربازان گمنام امام زمان(عج) در سازمان اطلاعات سپاه و وزارت اطلاعات اشراف اطلاعاتی خوبی در استان کرمان بر مسائل مختلف امنیتی دارند، گفت: دستگاه قضایی استان همواره حمایت و پشتیبانی از نهادهای اطلاعاتی و امنیتی را در دستور کار خود دارد.

وی با بیان اینکه تعامل، همکاری، هماهنگی و هم‌افزایی خوبی بین جامعه اطلاعاتی کشور وجود دارد و این ارتباطات باید روز به روز تقویت شود، افزود: سازمان اطلاعات سپاه استان کرمان جزو رده‌های موفق در کشور است. بسیاری از مردم و مسئولان از اقدامات صورت گرفته از سوی دستگاه‌های اطلاعاتی و امنیتی به‌دلیل محرمانه بودن مطلع نمی‌شوند اما همواره قدردان اقدامات شبانه‌روزی و مجاهدت‌های خاموش سربازان گمنام امام زمان(عج) در تأمین امنیت جامعه هستیم.

قاضی‌القضات استان تصریح کرد: دشمن همواره به‌دنبال ضربه‌زدن به نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران است و تلاش می‌کند در شرایطی که توان حمله نظامی مستقیم به کشور را ندارد از طریق تقویت و تجهیز گروهک‌های ضد انقلاب و تروریستی در کشور ایجاد ناامنی کند.

حجت‌الاسلام حمیدی به جنایت دلخراش گلزار شهدای کرمان اشاره کرد و افزود: در یک سال اخیر با اقدامات به موقع سربازان گمنام امام زمان(عج) در سازمان اطلاعات سپاه و اداره کل اطلاعات استان چندین تیم تروریستی در استان کرمان مورد ضربه قرار گرفته‌اند و قبل از هرگونه عملیات تروریستی عوامل ناامنی شناسایی و دستگیر و تیم‌ها متلاشی شده‌اند اما باید تلاش کنیم حتی یک مورد اقدام ناامنی نیز در استان و کشور صورت نپذیرد. 

وی به سالروز فرمان حضرت امام خمینی(ره) برای تأسیس سپاه پاسداران انقلاب اسلامی اشاره کرد و گفت: یکی از ماندگارترین تصمیمات امام راحل دستور ایشان مبنی برتشکیل سپاه پاسداران بود و امروز پس از چند دهه شاهد برکات این تأسیس ماندگار هستیم و مردم به خود می‌بالند که چنین سپاه مقتدری در کشور وجود دارد. سپاه پاسداران امروز تنها در بخش نظامی در اوج اقتدار نیست بلکه شاهد اقدامات بسیار بزرگی از سوی سپاه در زمینه‌های مختلفی از جمله محرومیت زدایی و سازندگی در کشور هستیم.

حجت‌الاسلام حمیدی افزود: امروز سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در مبارزه با دشمن هیچ ابایی ندارد و عملیات غرورآفرین نیروهای مسلح علیه رژیم غاصب صهیونیستی حاوی پیام مهمی به کشورهای منطقه و جهان بود و آن اینکه ایران اسلامی در تأمین امنیت شهروندانش با کسی مماشات و تعارف ندارد و دشمنان ما این پیام را دریافت کرده‌اند و قطعاً محاسبات دنیا از این پس تغییر خواهد کرد.

رئیس کل دادگستری استان کرمان اظهار کرد: اقدامات اخیر نیروهای مسلح موجب تقویت انسجام ملی در کشور شده است و باید از این فرصت در جهت خدمت‌رسانی بیشتر به مردم بهره برد، اظهار کرد: همانگونه که نیروهای مسلح ما در عرصه عمل افتخار آفرین هستند در عرصه اطلاعاتی نیز نیروهای در وزارت اطلاعات و سازمان اطلاعات سپاه در حال مبارزه با سرویس‌های اطلاعاتی کشورهای متخاصم هستند.

صدور آرای قاطع از سوی قضات موجب ایجاد امید در جامعه می‌شود

رئیس سازمان اطلاعات سپاه استان کرمان نیز در دیدار این دیدار گفت: حمایت‌ها و پشتیبانی‌های دستگاه قضایی همواره به ما در انجام مأموریت‌ها کمک کرده و نقش تعیین‌کننده‌ای در موفقیت‌آمیز بودن کارها داشته است.

وی اظهار کرد: در پرونده‌های امنیتی و بزرگ صدور آرای قاطع از سوی قضات شجاع و انقلابی استان کرمان موجب ایجاد امید در جامعه و انگیزه برای همکاران ما برای انجام سایر مأموریت‌ها در سازمان اطلاعات سپاه استان می‌شود.

انتهای پیام
captcha