کد خبر: 4089376
تاریخ انتشار: ۱۱ مهر ۱۴۰۱ - ۱۰:۴۴

سپاه پاسداران انقلاب اسلامی خون شهید هاشمی را پیگیری می‌کند

معاون هماهنگ کننده سازمان بسیج مستضعفین با تأکید بر اینکه سپاه پاسداران انقلاب اسلامی خون سردار شهید هاشمی را پیگیری و مسببان آن را نابود خواهد کرد، گفت: دشمنان، منافقان و وطن فروشان بدانند امنیت خط قرمز ملت بزرگ ایران است.

سردار حسین معروفی معاون هماهنگ کننده سازمان بسیج مستضعفین

به گزارش ایکنا از کرمان، مراسم وداع و تشییع سردار شهید سیدحمیدرضا هاشمی، فرمانده اطلاعات سپاه سلمان استان سیستان و بلوچستان،  با حضور نماینده ولی‌فقیه در استان و امام‌جمعه کرمان، استاندار کرمان، فرمانده نیروی زمینی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی، فرمانده سپاه ثارالله استان کرمان، مسئولان ارشد استان و جمعی از مردم امروز، ۱۱ مهرماه در حسینیه ثارالله کرمان برگزار شد.

سردار حسین معروفی، معاون هماهنگ کننده سازمان بسیج مستضعفین در این مراسم با تبریک و تسلیت شهادت سردار هاشمی، این شهید را تربیت شده مکتب امام و ولایت خواند و گفت: فراق این بنده شایسته خدا برای ما سخت است.

وی ادامه داد: سردار هاشمی، این انسان بزرگ و پاسدار انقلاب از کودکی برای دفاع از دین خدا، کرامت انسانی ملت و تمامیت ارضی کشور هیچ ملاحظه‌ای نداشت و این مردانگی را در سپاه پاسداران انقلاب اسلامی آموخت. این شهید به دست شقی‌ترین انسان‌ها که به دین خدا، اهل‌بیت(ع)، انقلاب و جریان حق خصومت دارند جان خود را تقدیم کرد.

سردار معروفی با بیان اینکه شهید هاشمی ایستاد تا حقیقت دین و الگوی حکومت اسلامی را به جهان نشان دهد و در این راه همه وجود خود را تقدیم مسیر حق و انقلاب اسلامی کرد، خطاب به مسئولان گفت: او همه وجود خود را تقدیم کرد و شما باید برای این مردم و انقلاب آبروی خود را بگذارید.

وی با بیان اینکه این سردار شهید عزیز و مجاهد گمنام قرارگاه قدس نیروی زمینی سپاه برای وحدت تشیع و تسنن اقدامات مهمی انجام داد، به ویژگی‌های سردار شهید هاشمی پرداخت و گفت: ایمان واقعی، پاسداری حقیقی از دین، داشتن حسن ظن به ذات اقدس الهی، باور به وعده الهی، مجاهد در راه خدا، عشق به حضرت زهرا(س)، بصیرت نافذ و تردید نداشتن به حقیقت انقلاب از جمله ویژگی‌های شهید بزرگوار بود.

معاون هماهنگ کننده سازمان بسیج مستضعفین، سردار هاشمی را محصول انقلاب، سپاه و تربیت شده مکتب ولایت خواند و گفت: صبر و ولایت باوری از ویژگی‌های شهید بود. این شهید با میل از ولایت اطاعت می‌کرد. اخلاص در عمل ویژگی دیگر شهید بود و منیت نداشت. عاشق و رسالت محور بود و برای خدمت، مکان، لباس و زمان نمی‌شناخت و از حقیقت دین دفاع می‌کرد.

سردار معروفی با اشاره به رشد معنوی شهید هاشمی، گفت: اطاعت از فرمانده ویژگی شهید هاشمی بود. شهید جزو تقریبی‌ترین فرماندهان سپاه بود و برای جلوگیری از انشقاق و ایجاد وحدت واقعی تلاش کرد. سپاه و فرماندهانش در این حوزه با هوشمندی تلاش می‌کنند.

وی با تأکید بر اینکه سپاه پاسداران انقلاب اسلامی خون این شهید را پیگیری و مسببان آن را نابود خواهد کرد، شهید هاشمی را حر انقلاب خواند و گفت: ایشان سپر بلای مردم، انقلاب، شیعه و سنی شد.

سردار معروفی گفت: همه دشمنان، منافقان و وطن فروشان بدانند امنیت خط قرمز ملت بزرگ ایران است. نیروهای مسلح جمهوری اسلامی ایران و سپاه خود را سد بلا و جان‌پناه ملت بزرگ ایران می‌دانند و خود را فدا می‌کنند تا امنیت برقرار شود.

معاون هماهنگ کننده سازمان بسیج مستضعفین با بیان اینکه جنگ امروز ما با دشمن عملیات روانی برای تصرف قلب‌ها، ذهن‌ها و شجاعت ملت ماست، تأکید کرد: باید مراقبت کنیم و دو اصل امام‌شناسی و دشمن‌شناسی را سرلوحه کار خود قرار دهیم و باید فضای مجازی را در این جنگ نابرابر فتح کرده و پیروز شویم و با هوشمندی پیش رویم.

انتهای پیام
نام:
ایمیل:
* نظر:
captcha