کد خبر: 4078443
تاریخ انتشار: ۲۵ مرداد ۱۴۰۱ - ۰۹:۳۹

مأمور پلیس در رودبار جنوب به شهادت رسید

فرمانده انتظامی استان کرمان از درگیری مأموران پلیس با سوداگران مرگ در شهرستان رودبار جنوب خبر داد و گفت: طی این درگیری استواریکم اسماعیل جلالی صدر به درجه رفیع شهادت نائل آمد.

شهادت مامور پلیس در رودبار جنوب

به گزارش ایکنا از کرمان و به نقل از روابط عمومی پلیس، سردار عبدالرضا ناظری، فرمانده انتظامی استان کرمان بیان کرد: شامگاه ۲۴ مردادماه ماموران گشت پایگاه عملیاتی شهید فرزان مستقر در روستای پنگ شهرستان رودبار جنوب (مرز استان کرمان و سیستان بلوچستان) هنگام پایش خودروهای عبوری در حوزه استحفاظی به یک دستگاه خودروی تویوتا سفید رنگ با پلاک مخدوش حامل قاچاقچیان مسلح که قصد خارج شدن از روستا به سمت رودخانه چاه علیشاه را داشتند مشکوک و دستور ایست صادر کردند.

وی افزود: ماموران با اعلام هشدار و رعایت اصول ایمنی قصد متوقف کردن خودرو حامل مواد را داشتند که قاچاقچیان مسلح به سمت ماموران انتظامی تیراندازی و منجر به مجروحیت استوار یکم اسماعیل جلالی صدر شد.

این مقام ارشد پلیس استان تصریح کرد: با توجه به شدت جراحت، اقدامات درمانی مؤثر واقع نشد و این مامور فداکار پلیس به درجه رفیع شهادت نائل آمد.

فرمانده انتظامی استان ضمن تبریک و تسلیت شهادت این شهید گرانقدر به پیشگاه مقدس حضرت ولیعصر(عج) و خانواده داغدارش گفت: زمان و مکان تشییع پیکر مطهر این شهید عزیز متعاقبا اعلام خواهد شد.

انتهای پیام
نام:
ایمیل:
* نظر:
captcha