کد خبر: 4078387
تاریخ انتشار: ۲۴ مرداد ۱۴۰۱ - ۲۲:۳۱

نشست «شورای هماهنگی دفاع مقدس» در کرمان برگزار شد

نشست شورای هماهنگی دفاع مقدس با محوریت دستورالعمل گرامیداشت چهل‌و‌دومین سالگرد دفاع مقدس در کرمان برگزار شد.

محمدمهدی فداکار استاندار کرمان

به گزارش ایکنا از کرمان و به نقل از روابط عمومی بنیاد حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس کرمان، نشست «شورای هماهنگی دفاع مقدس» استان امروز، ۲۴ مردادماه با محوریت دستورالعمل گرامیداشت چهل‌و‌دومین سالگرد دفاع مقدس با حضور استاندار کرمان و مدیرکل حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس استان در استانداری کرمان برگزار شد.

محمدمهدی فداکار، استاندار کرمان در این نشست با بیان اینکه برنامه‌ها بعد از دو سال کرونا باید بهتر و متناسب با تعطیلات طراحی شود، بر بهره‌گیری از ظرفیت اصناف، ادارات و... در اجرای برنامه‌ها، بیان خاطرات سردار دلها، دعوت از فرماندهان جنگ و‌... تاکید کرد.

سرهنگ پاسدار محمود مهدوی فرد، مدیرکل حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس استان کرمان نیز با اشاره به تقارن هفته دفاع مقدس امسال با تعطیلی ایام پایانی ماه صفر بیان کرد: این تعطیلات اجرای برنامه‌ها را سخت می‌کند.

وی برگزاری رژه نیروهای مسلح به صورت همزمان در سراسر کشور در روز ۳۱ شهریور، آیین سراسری تجلیل از پیشکسوتان دفاع مقدس، سخنرانی ائمه جمعه و دعوت از سخنرانان قبل از خطبه‌های نمازجمعه را از برنامه‌های عمومی و مشترک در تهران و مراکز استان‌ها عنوان کرد.

گفتنی است، شعار گرامیداشت هفته دفاع مقدس امسال «ما می‌توانیم» نامگذاری شده است.

انتهای پیام
نام:
ایمیل:
* نظر:
captcha