کد خبر: 4077717
تاریخ انتشار: ۲۲ مرداد ۱۴۰۱ - ۱۲:۱۶

افزایش وام کارفرمایی کمیته امداد از سوی بانک مرکزی بررسی می‌شود

وزیر امور اقتصادی و دارایی از بررسی افزایش تسهیلات قرض‌الحسنه کارفرمایی کمیته امداد از سوی بانک مرکزی خبر داد.

احسان خاندوزی وزیر امور اقتصادی و دارایی

به گزارش ایکنا از کرمان و به نقل از روابط عمومی کمیته امداد، احسان خاندوزی، وزیر امور اقتصادی و دارایی در بازدید از طرح‌های اشتغال‌زایی و کارفرمایی کمیته امداد در منطقه ویژه اقتصادی سیرجان که با حضور مدیرکل کمیته امداد استان کرمان و جمعی از مسئولان برگزار شد از بررسی افزایش سرانه وام کارفرمایی کمیته امداد خبر داد و گفت: موضوع افزایش وام کارفرمایی باهدف تشویق کارفرمایان به استخدام مددجویان، در جلسات آتی با بانک مرکزی مورد بررسی قرار می‌گیرد.

ناصر عسکری نژاد، مدیرکل کمیته امداد استان کرمان نیز در این دیدار خواستار افزایش سرانه وام کارفرمایی و هم‌چنین افزایش مجوز اشتغال بیشتری از مددجویان و فرزندان آن‌ها در قالب طرح‌های کارفرمایی شد.

وی بیان کرد: افزایش تسهیلات در قالب طرح‌های کارفرمایی، موجب ایجاد انگیزه بیشتر در کارفرمایان برای جذب و اشتغال مددجویان و فرزندان آن‌ها می‌شود.

مدیرکل کمیته امداد استان کرمان گفت: ۹۲۵ نفر از مددجویان استان کرمان و فرزندان آن‌ها سال گذشته در قالب طرح‌های کارفرمایی و با پرداخت بسته‌های تشویقی ازجمله تسهیلات قرض‌الحسنه و پرداخت حق بیمه سهم کارفرما توسط این نهاد، مشغول به کار شدند.

انتهای پیام
نام:
ایمیل:
* نظر:
captcha