کد خبر: 4067659
تاریخ انتشار: ۰۹ تير ۱۴۰۱ - ۱۱:۴۳

بازدید استاندار کرمان از روند برگزاری کنکور سراسری در شهر کرمان

استاندار کرمان به همراه مدیرکل آموزش و پرورش استان از حوزه‌های برگزاری آزمون کنکور سراسری در دانشگاه پیام نور و الزهرا بازدید کرد.

محمدمهدی فداکار استاندار کرمان

به گزارش ایکنا، به نقل از روابط عمومی آموزش و پرورش کرمان، محمدمهدی فداکار، استاندار کرمان با همراهی مدیرکل آموزش و پرورش استان از حوزه‌های برگزاری آزمون کنکور سراسری در دانشگاه پیام‌نور و الزهرا بازدید کرد.

رضا رضایی، مدیرکل آموزش و پرورش استان در حاشیه این بازدید گفت: کنکور ۱۴۰۱ با رقابت ۵۷ هزار و ۴۸ داوطلب در چهار نوبت صبح، از ۸ تا ۱۱ تیر در سراسر استان کرمان برگزار خواهد شد.

وی با بیان اینکه آزمون گروه آزمایشی هنر صبح چهارشنبه، هشتم تیرماه در سراسر استان برگزار شد افزود: داوطلبان صبح پنج‌شنبه، ۹ تیرماه در گروه آزمایشی علوم ریاضی و فنی و انسانی؛ صبح جمعه، ۱۰ تیرماه در گروه آزمایشی علوم تجربی و صبح شنبه، ۱۱ تیرماه گروه آزمایشی زبان‌های خارجی در ۲۰ شهرستان در سراسر استان کرمان به رقابت خواهند پرداخت.

رضایی گفت: کنکور سراسری در شهرستان کرمان با رقابت ۱۷ هزار و ۷۵ داوطلب که از این تعداد ۱۰ هزار و ۹۳۸ نفر زن و شش هزار و ۱۳۷ نفر مرد هستند که در ۵۸ حوزه دانشگاه‌های شهید باهنرکرمان با حضور پنج هزار و ۵۹۳ داوطلب، دانشگاه شهید حاج قاسم سلیمانی(آزاد اسلامی) با حضور ۳۰۰ داوطلب، دانشگاه پیام‌نور با حضور هزار و ۴۵۶ داوطلب، آموزش و پرورش با حضور دو هزار و ۶۱۷ داوطلب، دانشکده فنی‌و‌حرفه‌ای شهید چمران با حضور ۵ هزار و ۴۷۹ داوطلب و آموزشکده حضرت فاطمه (س) با حضور هزار و ۶۳۰ داوطلب در حال برگزاری است.

انتهای پیام
نام:
ایمیل:
* نظر:
* :