کد خبر: 3878720
تاریخ انتشار: ۲۵ بهمن ۱۳۹۸ - ۱۷:۳۴
عسکری:
امام جمعه رفسنجان با اشاره به سخنی از امام راحل گفت: تمام ابعادی که برای یک انسان متصور است در فاطمه زهرا(س) جلوه کرده است و تمام هویت‌های کمالی در حضرت فاطمه جای دارد.

به گزارش ایکنا از کرمان، حجت‌الاسلام اصغر عسکری امام جمعه رفسنجان در خطبه‌های امروز نماز جمعه این شهر گفت: مردم در آزمون راهپیمایی 22 بهمن پیروز و سربلند بیرون آمدند و دشمنان ناکام ماندند و امیدواریم مدیران و مسئولان قدر این مردم را بیشتر بدانند و تلاش کنند از مشکلات مردم کم شود.

وی افزود: همه مشکلات را نمی‌توان برطرف کرد و مردم هم این توقع را ندارند اما اگر جایی مشکلی قابل حل باشد مسئولان باید خود را از مردم بدانند و با جدیت و تلاش بیشتر خدمتگزار مردم باشند.

امام جمعه رفسنجان با تبریک میلاد مبارک صدیقه طاهره فاطمه زهرا(س) و سالروز ولادت امام خمینی(ه) بیان کرد: نعمت پدر و مادر هر دو نعمت بی‌بدیل هستند و جایگزین ندارند که باید مورد تکریم و احترام قرار گیرند.

حجت‌الاسلام عسکری با اشاره به سخنی از امام راحل اظهارکرد: تمام ابعادی که برای یک انسان متصور است در فاطمه زهرا(س) جلوه کرده است و تمام هویت‌های کمالی در حضرت فاطمه جای دارد.

وی خاطرنشان کرد: مسئله انتخابات مجلس وارد مرحله تبلیغات شده؛ تخلفات برخی همین الان مشخص و مشهود است کاندیداها باید رعایت کنند که قانون برخورد می‌کند، اسراف و تبذیر در تبلیغات با این همه عکس و پوستر فایده ندارد مردم با عکس علاقمند به کسی نمی‌شوند بلکه موجب رنجش خاطر هم می‌شود.

حجت‌الاسلام عسکری ادامه داد: عملکرد صحیح و خدمت به مردم و داشتن برنامه خوب موجب جذب و علاقه مردم می‌شود، بگویند ما برای مبارزه با فساد و بیکاری برنامه داریم، به فرموده رهبر انقلاب مردم از کمبودها ناراحت نیستند بلکه فساد مردم را ناراحت می‌کنند.

وی اظهارکرد: یکی از مشکلاتی که الان در آستانه سال جدید دامنگیر مردم شده گرانی است و مردم فقیر بیشتر ضربه می‌بینند، کشومان سرمایه‌های مادی زیادی دارد که باید از این ثروت‌ها استفاده کرد.

امام جمعه رفسنجان افزود: سردار سلیمانی با عکس و پوستر و کاروان راه‌انداختن محبوب دل مردم نشد بلکه با عمل خالصانه و تلاش شبانه‌روزی محبوب مردم شد و برای حمایت از مسلمانان جان در طبق اخلاص گذاشت و مردم با تمام وجود او را دوست داشتند.

وی ظهارکرد: یکی از ویژگی‌های سردار سلیمانی این بود که مومن به مردم بود و مردم را باور داشت و پرچم عزت مسلمانان را با جهاد خالصانه خود برافراشته کرد.

حجت‌الاسلام عسکری تأکید کرد: چسباندن عکس روی در و دیوار مردم خلاف و حرام است، کاندیداها به ستاد خود این تذکرات را بدهند تا به مردم ضرر نرسد.

امام جمعه رفسنجان تأکید کرد: انتخابات از سوی کاندیداها برنده و بازنده ندارد، مردمی که در انتخابات شرکت می‌کنند برنده انتخابات هستند.

انتهای پیام
نام:
ایمیل:
* نظر:
* کد امنیتی: