کد خبر: 3798097
تاریخ انتشار: ۲۵ اسفند ۱۳۹۷ - ۰۸:۵۱
گروه فعالیت‌های قرآنی ــ آزمون سوره‌های منتخب حذف شده طرح حفظ قرآن کریم سازمان اوقاف در کرمان بنا به درخواست شرکت‌کنندگان آزمون حفظ برگزار شد.

حجت‌الاسلام سید‌رضا فاطمی، رئیس اداره اوقاف و امور خیریه ناحیه دو شهرستان کرمان در گفت‌وگو با ایکنا از کرمان، گفت: در راستای برگزاری آزمون کتبی حفظ و مفاهیم تخصصی قرآن کریم در نهم اسفند‌ماه امسال در استان طی بخشنامه‌ای از سوی ستاد اجرایی این رقابت‌های قرآنی، آزمون رشته حفظ سوره‌های منتخب قرآن کریم (ملک، واقعه، یس، الرحمن) از آزمون سراسری حذف شد.
وی افزود: طی درخواست‌های مکرر توسط شرکت‌کنندگان آزمون حفظ مبنی بر برگزاری آزمون حذف شده در استان کرمان، این اداره نسبت به برگزاری آزمون این رشته در سطح استان اقدام کرد.
حجت‌الاسلام فاطمی بیان کرد: بیش از ۵۰۰ نفر داوطلب در شهرستان کرمان و سایر ادارات استان کرمان دراین آزمون شرکت کردند‌.
وی تصریح کرد: این آزمون شامل ۲۰ سئوال طراحی شده توسط این اداره از سوره‌های منتخب به‌صورت تستی برگزار شد و در آینده نزدیک هدایایی به قید قرعه از سوی اداره‌کل اوقاف به شرکت‌کنندگانی که حد نمرات لازم این آزمون را کسب کنند، تقدیم خواهد شد.
یادآور می‌شود، آزمون سراسری کتبی حفظ و مفاهیم تخصصی قرآن کریم، نهم اسفند‌ماه امسال با حضور ۹ هزار نفر در استان کرمان همزمان با سراسر کشور برگزار شد.
انتهای پیام

نام:
ایمیل:
* نظر:
* کد امنیتی: