کد خبر: 4225069
تاریخ انتشار : ۱۵ تير ۱۴۰۳ - ۱۷:۳۷

شعب اخذ رأی در کرمان بدون هیج اخلالی در حال فعالیت هستند

استاندار کرمان با بیان اینکه انتخابات بدون هیچ حاشیه و مشکلی در حال برگزاری است، گفت: همه پای کار و هماهنگ هستند تا هیچ مشکلی نباشد و کار پیش رود و تاکنون هیچ صندوقی دچار اخلال در رأی‌گیری نشده است.

محمد مهدی فداکار استاندار کرمانبه گزارش ایکنا از کرمان، محمدمهدی فداکار، استاندار کرمان عصر امروز، ۱۵ تیرماه با حضور در اتاق خبر ستاد انتخابات استان کرمان با بیان اینکه برگزاری دو انتخابات در یک هفته کار بسیار سختی است، گفت: دست‌اندرکاران در حوزه‌های مختلف اجرا، نظارت، پشتیبانی و تأمین امنیت زحمت می‌کشند.

وی تصریح کرد: انتخابات بدون هیچ حاشیه و مشکلی در حال برگزاری است و علیرغم اقدامات دشمن، مشارکت تا این ساعت نسبت به مدت مشابه هفته گذشته بیشتر است. همه پای کار و هماهنگ هستند تا هیچ مشکلی نباشد و کار پیش رود و تاکنون هیچ صندوقی دچار اخلال در رأی‌گیری نشده است.

فداکار افزود: تعرفه با ضریب احتمالی بیشتری به همه صندوق‌ها داده شده و شاید بعضی شعب به دلیل مشارکت بالا نیاز به تعرفه بیشتر داشته باشند. برای پشتیبانی از صندوق‌ها آمادگی کامل داریم امیدواریم تا شب نیز برگزاری انتخاب بدون مشکل پیش رود.

وی با بیان اینکه در استان بیش از ۶۰ هزار نفر درگیر برگزاری انتخابات هستند، اظهار کرد: در بعضی از شعب تذکراتی داده شده اما مشکل خاصی وجود نداشتیم. از مردم درخواست داریم زودتر در انتخابات شرکت کرده و به ساعات پایانی موکول نکنند.

استاندار کرمان از کسانی که هنوز تردید دارند برای مشارکت در انتخابات دعوت کرد و ادامه داد: هماهنگونه که مقام معظم رهبری فرمودند یک رأی هم یک رأی است زیرا هر تصمیمی گرفته شود در سرنوشت همه ما تأثیر دارد.

فداکار در پایان با بیان اینکه در دنیا نرخ مشارکت یک عدد رسمی است، گفت: مشارکت سبب شناخت ظرفیت کشور می‌شود بنابراین بسیار مهم است و امیدواریم مردم هرچه زودتر به شعب مراجعه و در انتخابات شرکت کنند.

انتهای پیام
captcha