کد خبر: 4225011
تاریخ انتشار : ۱۵ تير ۱۴۰۳ - ۱۴:۲۵
رئیس کمیته اطلاع‌رسانی ستاد انتخابات کرمان:

رسانه‌های کرمان در ارتباط با انتخابات تخلفی نداشته‌اند

مجتبی اسدی با بیان اینکه ۶۷ خبرنگار فعال در حوزه انتخابیه شهرستان کرمان کارت گرفتند، گفت: کمیته بررسی فضای مجازی تخلفات رسانه‌ای را پیگیری می‌کند و تاکنون هیچ تخلف رسانه‌ای در حوزه انتخابات نبوده است.

مجتبی اسدی رئیس کمیته اطلاع‌رسانی ستاد انتخابات استان کرمانبه گزارش ایکنا از کرمان، مجتبی اسدی، رئیس کمیته اطلاع‌رسانی ستاد انتخابات استان کرمان، امروز، ۱۵ تیرماه با حضور در اتاق خبر ستاد انتخابات استان کرمان با بیان اینکه اطلاع‌رسانی انتخابات از مرحله اول انتخابات آغاز شده است، گفت: در راستای اطلاع‌رسانی بهتر انتخابات اتاق خبر را در ستاد انتخابات تشکیل دادیم، همچنین استودیو پخش مستقیم راه‌اندازی شد و اخبار لحظه‌ای منتشر می‌شود.

وی با بیان اینکه ۶۷ خبرنگار فعال در حوزه انتخابیه شهرستان کرمان کارت گرفتند، افزود: این خبرنگاران هم در اتاق خبر ستاد انتخابات و هم در شعب اخذ رأی حضور دارند. در دیگر شهرستان‌ها نیز هر فرمانداری مجوزات لازم را صادر کرده است.

اسدی با بیان اینکه در این دوره انتخابات هیچ خبرنگار خارجی در کرمان حضور ندارد، اظهار کرد: کمیته بررسی فضای مجازی تشکیل شده است که تخلفات رسانه‌ای را پیگیری می‌کند و تاکنون هیچ تخلف رسانه‌ای در حوزه انتخابات نبوده است. بخش بسیاری از مشارکت مردم در نتیجه اقدامات خبرنگاران و کار رسانه‌ای بوده و رسانه‌ها نقش بی‌بدیلی در مشارکت داشته است.

انتهای پیام
captcha