کد خبر: 4224323
تاریخ انتشار : ۱۱ تير ۱۴۰۳ - ۱۳:۴۴

چهارمین جشنواره حضرت علی‌اصغر(ع) در کرمان برگزار شد

چهارمین جشنواره حضرت علی‌اصغر(ع) و تقدیر از متولیان طرح لبیک ۲۴ (تحکیم بنیان خانواده و توجه به فرزندآوری) به میزبانی قرارگاه منطقه‌ای جنوب‌شرق ارتش در کرمان برگزار شد.

چهارمین جشنواره حضرت علی‌اصغر(ع) در کرمانبه گزارش ایکنا از کرمان چهارمین جشنواره حضرت علی‌اصغر(ع) و تقدیر از متولیان طرح لبیک ۲۴ (تحکیم بنیان خانواده و توجه به فرزندآوری) از سوی قرارگاه انصار و سپهر فرماندهی نزاجا امروز ۱۱ تیرماه به میزبانی قرارگاه منطقه‌ای جنوب‌شرق در کرمان برگزار و از خانواده‌هایی که صاحب فرزند شده بودند، تجلیل شد.

سرتیپ امیر غلامعلیان، فرمانده قرارگاه منطقه‌ای جنوب‌شرق ارتش در این برنامه، گفت: ارتش جمهوری اسلامی ایران برای تحکیم بنیان خانواده برنامه‌های خوبی دارد و طرح «لبیک ۲۴» یکی از این طرح‌ها است که یکی از اهداف این طرح رسیدگی به وضعیت ناباروری کارکنان است.

وی با بیان اینکه حدود ۷۱ نفر از کارکنان پایور قرارگاه منطقه‌ای جنوب‌شرق با مشکل ناباروری روبه‌رو بودند که مورد درمان قرار گرفتند و نتایج خوبی هم داشتیم، افزود: تاکنون هشت نفر از آنها در قالب این طرح صاحب فرزند شدند که یکی از آنها فرزند دوقلو دارد و امیدواریم باقی آنها نیز صاحب فرزند شوند. 

امیرغلامعلیان با تأکید بر اینکه رسیدگی به خانواده‌های کارکنان با جدیت در قرارگاه منطقه‌ای جنوب‌شرق نزاجا پیگیری می‌شود، ادامه داد: در راستای رسیدگی به خانواده‌ها طرح‌های ۳۱ گانه «لبیک یا امام» اجرا می‌شود که ۱۳ طرح مختص تکریم خانواده است و طرح‌ها از ابتدای تولد تا زمان مرگ همراه خانواده‌ها است.

فرمانده قرارگاه منطقه‌ای جنوب‌شرق با بیان اینکه ارتش در کنار ارتقای آمادگی رزمی برای دفع تهدیدات، به موضوع خانواده‌ با روحیه خوب و پشتیبان همسر هم توجه دارد، گفت: از آغاز اجرای طرح «لبیک ۲۴» تاکنون ۱۹۵ پایور با سیاست‌های تشویقی صاحب فرزند شدند. سال گذشته ۱۰۴ نفر تحت درمان قرار گرفتند که ۱۲ نفر آنها صاحب فرزند شدند و در حال حاضر ۹۲ نفر تحت درمان هستند.

انتهای پیام
captcha