کد خبر: 4223896
تاریخ انتشار : ۰۸ تير ۱۴۰۳ - ۲۲:۱۶

۱۰۰ درصد نیروهای فراجا برای تأمین امنیت انتخابات در کرمان پای کار هستند

فرمانده انتظامی استان کرمان با بیان اینکه از تمام توان نیرویی خود برای تأمین امنیت استفاده کردیم و آمادگی ۱۰۰ درصد به نیروهای خود دادیم، گفت: نیروهای فراجا در کنار صندوق‌ها تا انتهای رأی‌گیری و همچنین تا پایان شمارش آرا حضور دارند.

سردار ناصر فرشید فرمانده انتظامی استان کرمانبه گزارش ایکنا از کرمان، سردار ناصر فرشید، فرمانده انتظامی استان کرمان، شامگاه هشتم تیرماه در ستاد انتخابات استان و در جمع خبرنگاران با بیان اینکه در حال حاضر با حضور خوب مردم در شعب اخذ رأی روبه‌رو هستیم به همین دلیل فرایند انتخابات تمدید شده، گفت: از تمام توان نیرویی خود برای تأمین امنیت استفاده کردیم و آمادگی ۱۰۰ درصد به نیروهای خود دادیم.

وی افزود: برنامه‌هایی را از قبل داشتیم تا تمام شعب ثابت و سیار را پوشش دهیم و از تمام توان خود و حتی از پلیس‌یاران نیز استفاده کردیم و نیروهای فراجا در کنار صندوق‌ها تا انتهای رأی‌گیری و همچنین تا پایان شمارش آرا حضور دارند.

سردار فرشید با بیان اینکه تاکنون نکته قابل توجه امنیتی در کرمان نبوده، اظهار کرد: همکاری نیروهای بسیج و سپاه در استان کرمان بسیار خوب بوده و برای این همکاری منتظر دستور نبود‌یم و این تعامل و همکاری همواره وجود دارد.

انتهای پیام
captcha