پیام جامعه قرآنی کرمان در پی شهادت رئیس‌جمهور ایران
کد خبر: 4217296
تاریخ انتشار : ۳۱ ارديبهشت ۱۴۰۳ - ۲۱:۳۹

پیام جامعه قرآنی کرمان در پی شهادت رئیس‌جمهور ایران

نخبگان و فعالان قرآنی استان کرمان در پیامی شهادت آیت‌الله سیدابراهیم رئیسی و همراهان ایشان را تسلیت گفتند.

شهادت رئیس‌جمهور ایرانبه گزارش ایکنا از کرمان، مجمع نخبگان و فعالان قرآنی استان کرمان در پیامی شهادت آیت‌الله سیدابراهیم رئیسی و همراهان ایشان را تسلیت گفتند. متن پیام به شرح زیر است.

«بسم‌الله الرحمن الرحیم 

مِنَ المُؤمِنینَ رِجالٌ صَدَقوا ما عاهَدُوا اللَّهَ عَلَیهِ فَمِنهُم مَن قَضی نَحبَهُ وَ مِنهُم مَن یَنتظِرُ وَ ما بَدَّلوا تَبدیلًا

عروج شهادت گونه خادم‌الرضا آیت‌الله رئیسی، رئیس جمهور اسلامی ایران، جامعه قرآنی کرمان را همچون دیگر اقشار ملت ایران و آزادگان جهان داغدار کرد.

نام رئیسی عزیز با نام حضرت رضا(ع) عجین است. او در دامن مضجع شریف ثامن‌الائمه رشد و نمو کرد. در سایه سار درخت تنومند انقلاب و نظام اسلامی به بالندگی رسید و ردای خدمت به ملت را در ایام ولادت امام هشتم(ع) بر تن کرد و آنگاه که جان خسته و روح مطهرش آماده عروج شد در همان ایام آسمانی شد.

رئیسی عزیزِ ملت ایران در عرصه خدمت اجرایی به ملت ایران چه در مقام تولیت آستان قدس، یا در ردای قاضی‌القضاتی و چه در کرسی ریاست جمهوری عمری کوتاه داشت اما در هر سه مقطع خدمات شایان و ماندگاری از خود به یادگار گذاشت تا ثابت کند امیرکبیر واقعی دوران ما اوست و می‌توان در کوتاه ترین زمان ماندگارترین خدمات را به ملت ایران عرضه داشت.

جامعه قرآنی استان کرمان مصیبت عروج رئیس‌جمهور عزیز، وزیر انقلابی امورخارجه، امام جمعه محبوب تبریز، استاندار مکتبی و کادر حفاظت و پرواز رئیس‌جمهور را به ساحت حضرت بقیه‌الله‌الاعظم ارواحنا فداه، رهبر معظم انقلاب اسلامی حفظه‌الله، دولتمردان و خانواده‌های محترمشان و عموم ملت ایران تبریک و تسلیت عرض نموده علو درجات شهدای خدمت، صبر و تسلی برای خانواده‌های محترم را از خداوند متعال مسئلت می‌نماید.»

انتهای پیام
captcha