کد خبر: 4088603
تاریخ انتشار: ۰۷ مهر ۱۴۰۱ - ۱۲:۱۵

دفاع مقدس زمینه‌ساز همدلی و اخوت ملت ایران شد

معاون ستاد کل نیروهای مسلح بیان کرد: هشت سال دفاع مقدس باعث همدلی و اخوت مردم در ایران شد. همه اقشار مردم در کنار رزمندگان با اتحاد و همدلی مبارزه کردند و اقتدار خود را نشان دادند.

میر سرتیپ علی جهانشاهی معاون ستاد کل نیروهای مسلح

به گزارش ایکنا از کرمان و به نقل از روابط عمومی جهاد کشاورزی کرمان، امیر سرتیپ علی جهانشاهی، معاون ستاد کل نیروهای مسلح امروز، ۷ مهرماه در همایش همایش«سنگرسازان بی سنگر» و یادواره شهدا تیپ مهندسی رزمی خیبر که در کرمان برکزار شد، گفت: ملت ایران یک تحریم بزرگ را به فرصت تبدیل کرده است و در جبهه‌های ۸ سال دفاع مقدس از جان شیرین گذشتند تا امنیت پایدار، استقلال، آزادی و سرافرازی را به ایرانیان هدیه کنند.

وی با بیان اینکه در این‌همایش گرد هم آمدیم تا از پیشکسوتان و یادگاران هشت سال دفاع مقدس و خانواده‌های آن‌ها تجلیل کنیم، تصریح کرد: جوانان ایران در زمان حساس و حیاتی کشور به سوی صحنه‌های جنگ شتافتند و افتخار آفریدند.

امیر جهانشاهی افزود: هشت سال دفاع مقدس زمینه‌ساز باورهای دینی و سجایای اخلاقی شد و دفاع مقدس باعث همدلی و اخوت مردم در ایران شد. همه اقشار مردم در کنار رزمندگان با اتحاد و همدلی مبارزه کردند و اقتدار خود را نشان دادند که چه بسا زنده نگه داشتن یاد و خاطره شهدا کمتر از شهادت نیست.

انتهای پیام
نام:
ایمیل:
* نظر:
captcha