کد خبر: 4087970
تاریخ انتشار: ۰۴ مهر ۱۴۰۱ - ۰۸:۱۳

پیام قدردانی یاران حاج قاسم از اقدام رئیس‌جمهور در سازمان ملل

فرماندهان و رزمندگان دوران دفاع مقدس لشکر ۴۱ ثارالله استان کرمان در پیامی از اقدام شجاعانه، هوشمندانه و عزت آفرین رئیس‌جمهور در مجمع عمومی سازمان ملل متحد قدردانی کردند.

حجت‌ الاسلام ابراهیم رئیسی رئیس جمهور در سازمان ملل

به گزارش ایکنا از کرمان و به نقل از روابط عمومی سپاه ثارالله استان، یاران حاج قاسم(فرماندهان و رزمندگان دوران دفاع مقدس لشکر ۴۱ ثارالله استان کرمان پایتخت مقاومت جهان اسلام) در پیامی از اقدام شجاعانه، هوشمندانه و عزت آفرین رئیس‌جمهور در مجمع عمومی سازمان ملل متحد برای مطالبه محاکمه آمران و عاملان ترور سپهبدشهید حاج قاسم سلیمانی قدردانی کردند. متن پیام به شرح ذیل است:

« وَأُخْرَىٰ تُحِبُّونَهَا نَصْرٌ مِنَ اللَّهِ وَفَتْحٌ قَرِيبٌ ۗ وَبَشِّرِ الْمُؤْمِنِينَ: و (نعمت) دیگری که آن را دوست دارید به شما می‌بخشد، و آن یاری خداوند و پیروزی نزدیک است؛ و مؤمنان را بشارت ده(به این پیروزی بزرگ). سوره صف، آیه ۱۳.

یکی از میدان‌های مورد توجه افکار عمومی و جهانی تریبون قوی و تاثیرگذار سازمان ملل است که هر ساله به خاطر تنوع افکار، دیدگاه‌ها، سیاست‌ها و مواضع دولت‌ها مورد توجه جهانیان می‌باشد و از طرفی اندیشه‌های مختلفی مورد تجزیه و تحلیل قرار می‌گیرد.

امسال حضور ریاست محترم جمهوری اسلامی ایران سید بزرگوار، عالم جلیل‌القدر، حضرت آیت‌الله رئیسی از تجلی و برتری خاصی برخوردار بود؛ این مرد بزرگ و شجاع علاوه بر دیپلماسی فعال و داشتن منطق گویا، دیدار با مسئولین دولت‌ها، نمایندگان ادیان الهی و مصاحبه‌های تعیین کننده، موفق شدند در نطق بسیار متین، مستدل و سرنوشت ساز، مواضع تعیین کننده نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران را به بهترین شکل ممکن بیان نمایند و با به چالش کشیدن نظام سلطه و گردنکشان عالم، بالاخص آمریکای خونخوار و رژیم جعلی و اشغالگر قدس، صهیونیزم بین‌الملل، طبل رسوایی آنان را به صدا درآورد و در این میان با بلند کردن و نشان دادن عکس زیبا و دلربای سردار سرافراز سپاه اسلام، چهره بین‌المللی جهان اسلام، حاج قاسم عزیزمان، پیگیری جدی حقوق ایران اسلامی در این زمینه و عرصه‌های دیگر را با طنین بلند و رسا یادآور و مورد تاکید قرار داد و این حق را برای تمامی احرار و آزادگان دنیا محفوظ نگه داشت تا تنبیه و مجازات جانیان را دنبال نمایند.

آری بلند کردن تمثال فرمانده شجاع جهان اسلام، در حقیقت بلند کردن پرچم مقاومت بود که از ناحیه سید محرومان در سازمان ملل متحد به اهتزاز درآمد تا به ملت‌ها تفهیم کند که مقاومت تنها راه رسیدن ملت‌ها به پیروزی و سعادت است و حقیقت وجودی شهید سلیمانی در افقی بالاتر بر عالم خاک خواهد تابید و جنگ بین حق و باطل را شکوفاتر و بالنده‌تر کردن از هر زمان خواهد کرد.

ما رزمندگان و ایثارگران دفاع مقدس استان کرمان پایتخت مقاومت جهان اسلام از بیانات رئیس جمهوری مردمی ایران اسلامی به خاطر این حرکت حکیمانه، روشنگرانه و شجاعانه تقدیر و تشکر به عمل آورده و بر عزت آفرینی این سرباز ولایت افتخار می‌کنیم، و در بیعتی مجدد با آرمان‌های امام خمینی رضوان الله علیه و منویات امام خامنه‌ای مدظله العالی، حقانیت امامین انقلاب اسلامی و خونخواهی سردار دل‌ها را چون بانگ توحید فریادگر خواهیم بود.

خداوند یار و نگهدار همه خدمتگزاران این نظام باشد.»

انتهای پیام
نام:
ایمیل:
* نظر:
captcha