کد خبر: 4078849
تاریخ انتشار: ۲۶ مرداد ۱۴۰۱ - ۱۴:۴۳

برگزاری پنجمین جشنواره بین‌المللی قرآن و عترت در رفسنجان

کارشناس امور قرآنی سازمان تبلیغات اسلامی شهرستان رفسنجان کرمان از برگزاری پنجمین جشنواره بین‌المللی قرآن و عترت مرکز خدمات حوزه‌های علمیه و خانواده طلاب در مرحله شهرستانی خبر داد و گفت: این جشنواره آبان‌ماه سال‌جاری به پایان می‌رسد.

برگزاری پنجمین جشنواره بین‌المللی قرآن و عترت مرکز خدمات حوزه‌های علمیه در رفسنجان

امیر زینلی، کارشناس امور قرآنی سازمان تبلیغات اسلامی شهرستان رفسنجان در گفت‌وگو با ایکنا از کرمان از برگزاری پنجمین جشنواره بین‌المللی قرآن و عترت مرکز خدمات حوزه‌های علمیه و خانواده طلاب در مرحله شهرستانی خبر داد و گفت: این جشنواره به همت سازمان دارالقرآن الکریم و مرکز خدمات حوزه‌های علمیه برگزار می‌شود.

وی در خصوص جزئیات این جشنواره بیان کرد: مرکز خدمات حوزه‌های علمیه در راستای توسعه و ترویج فرهنگ و معارف قرآن کریم و اهل‌بیت(ع) اقدام به برگزاری پنجمین جشنواره بین‌المللی قرآن و عترت ویژه خانواده طلاب و روحانیون کرده است.

زینلی افزود: این جشنواره در سه بخش اصلی شامل دوره‌های آموزش عمومی و تخصصی، مسابقات قرآنی و معارفی در سطح استانی و کشوری و برگزاری محافل و جلسات قرآنی برنامه‌ریزی شده و جزئیات اجرایی آن در قالب شیوه‌نامه تدوین شده است.

کارشناس قرآنی اداره تبلیغات اسلامی رفسنجان با بیان اینکه فرایند این دوره از جشنواره از تیرماه آغاز شده و در آبان‌ماه سال‌جاری به پایان می‌رسد، گفت: این جشنواره در بخش‌های آموزش قرآن به صورت حضوری و غیرحضوری، تفسیر نهج‌البلاغه و صحیفه سجادیه، حفظ و نقاشی با همکاری حوزه علمیه برادران و خواهران شهرستان برگزار می‌شود. همچنین مراکز قرآنی در رفسنجان که به امر تبلیغ و ترویج، آموزش، فرهنگ‌سازی و توسعه فرهنگ متعالی قرآن مشغول هستند عهده‌دار این امر هستند.

وی با بیان اینکه این جشنواره ويژه طلاب، همسر و فرزندان ایشان است، گفت: علاقه‌مندان برای شرکت در جشنواره تا ۳۱ شهریورماه فرصت دارند با مراجعه به سایت csis.ir ثبت‌نام کنند.

انتهای پیام
نام:
ایمیل:
* نظر:
captcha