کد خبر: 4078642
تاریخ انتشار: ۲۵ مرداد ۱۴۰۱ - ۲۰:۲۶

مدارس کرمان در سال تحصیلی آینده حضوری هستند

مدیر کل آموزش و پرورش استان کرمان در جلسه شورای آموزش و پرورش شهرستان قلعه‌گنج گفت: مدارس در سال تحصیلی آینده حضوری هستند و تدابیر لازم جهت برگزاری کلاس‌ها به صورت حضوری با همکاری ستاد ملی کرونا اندیشیده شده است.

رضا رضایی مدیرکل آموزش و پرورش استان کرمان

به گزارش ایکنا از کرمان و به نقل از روابط عمومی آموزش و پرورش، رضا رضایی، مدیر کل آموزش و پرورش استان در جلسه شورای آموزش و پرورش شهرستان قلعه‌گنج از پروژه مهر به عنوان مهمترین برنامه در آموزش و پرورش نام برد و بر تعامل و همکاری همه دستگاه‌های اجرایی با آموزش و پرورش جهت بازگشایی پر شور و نشاط مدارس در استان تاکید کرد.

وی افزود: مدارس در سال تحصیلی آینده حضوری هستند و تدابیر لازم جهت برگزاری کلاس‌ها به صورت حضوری با همکاری ستاد ملی کرونا در قالب پروژه مهر اندیشیده شده است.

رضایی با تبیین دستاوردهای نظام مقدس جمهوری اسلامی گفت: عدالت آموزشی مهمترین دستاورد جمهوری اسلامی است و ما هم باید در راستای تحقق جهاد تبیین این دستاوردها را تبلیغ و به اطلاع مردم برسانیم.

مدیر کل آموزش و پرورش استان کرمان با بیان اینکه بازگشایی مدارس مهمترین رویداد اجتماعی و فرهنگی کشور است بر اجرای پروژه مهر در شهرستان‌ها و مناطق استان تا اول مهر تاکید کرد.

رضایی ساماندهی نیروی انسانی، فضا و تجهیزات را از مهمترین برنامه‌های پروژه مهر دانست و بر توجه به مسائل بهداشتی در مدارس تاکید کرد.

مدیر کل آموزش و پرورش استان کرمان با اشاره به انعقاد تفاهم‌نامه همکاری بین ادارات آموزش و پرورش و اداره کل آموزش و پرورش استان در خصوص ساماندهی نیروی انسانی گفت: با توجه به اینکه بیش از ۹۸ درصد بودجه آموزش و پرورش صرف هزینه‌های پرسنلی می‌شود، ساماندهی نیروی انسانی مهمترین ساماندهی در آموزش و پرورش است.

رضایی با بیان اینکه بیش از ۷۰ درصد مردم به صورت مستقیم با آموزش و پرورش در ارتباط مستقیم هستند، بر توجه ویژه مسئولان و نهاد‌های دولتی و غیردولتی به نظام تعلیم و تربیت تاکید کرد.

وی با تاکید بر همکاری فرمانداری، بخشداری و دهیاری‌ها جهت شناسایی افراد بی‌سواد گفت: ریشه‌کنی بی‌سوادی نیازمند عزم ملی و تلاش در راستای انسداد مبادی بی‌سوادی است‌.

رضایی از برگزاری کلاس‌های تثبیت یادگیری جبران افت تحصیلی ویژه دانش‌آموزان دوره ابتدایی و متوسطه در استان نیز خبر داد و گفت: مدارس در سال تحصیلی آینده حضوری هستند.

انتهای پیام
نام:
ایمیل:
* نظر:
captcha