کد خبر: 4077986
تاریخ انتشار: ۲۳ مرداد ۱۴۰۱ - ۱۲:۲۸

اثربخشی اردوهای راهیان‌نور در تقویت ارزش‌های انقلابی

مدیرکل آموزش و پرورش استان کرمان گفت: اردوی راهیان‌نور در زمینه تقویت ارزش‌های اعتقادی، انقلابی و ارزشی بسیار اثربخش است و می‌تواند آثار تربیتی فوق‌العاده‌ای برای دانش‌آموزان داشته باشد.

رضا رضایی مدیرکل آموزش و پرورش استان کرمان

به گزارش ایکنا از کرمان و به نقل از روابط عمومی آموزش و پرورش، رضا رضایی، مدیرکل آموزش و پرورش استان کرمان در اولین جلسه ستاد هماهنگی و پشتیبانی بسیج دانش‌آموزی و فرهنگیان استان کرمان که با حضور فرمانده سپاه ثارالله استان در سالن کنفرانس شهید جعفری برگزار شد، گفت: اگر روحیه بسیجی رزمندگان ما نبود در دوران دفاع مقدس به هیچ موفقیتی نمی‌رسیدیم.

وی گفت: آموزش و پرورش با کمک سپاه می‌تواند در زمینه پرورش نیروی انسانی متعهد و آینده‌ساز بسیار نقش‌آفرین باشد.

رضایی افزود: در حوادث غیرمترقبه همیشه اولین گروه‌هایی که به کمک مردم می‌آیند، گروه‌های جهادی، بسیجی و انقلابی هستند که این موضوع در خور تحسین است.

مدیرکل آموزش و پرورش استان ادامه داد: اردوی راهیان‌نور در زمینه تقویت ارزش‌های اعتقادی، انقلابی و ارزشی بسیار اثربخش است و می‌تواند آثار تربیتی فوق‌العاده‌ای برای دانش‌آموزان داشته باشد.

رضایی گفت: برای اول مهر سال تحصیلی جدید در زمینه معرفی شهید علی عرب، شهید شاخص دانش‌آموز کشور اهل شهرستان زرند باید برنامه‌ریزی‌های لازم صورت گیرد.

وی بر احداث اردوگاه شهید قاسم سلیمانی تاکید کرد و افزود: این اردوگاه با بهترین امکانات باید ساخته شود که حداقل ۷۰ پست هم در ساختار تشکیلاتی آن باید دیده شود که امیدواریم فردای قیامت شرمنده شهدا نباشیم.

انتهای پیام
نام:
ایمیل:
* نظر:
captcha