کد خبر: 4058351
تاریخ انتشار: ۳۰ ارديبهشت ۱۴۰۱ - ۱۵:۴۷

امام‌جمعه انار بیان کرد: با طرح اقتصادی دولت و هدفمندی یارانه‌ها قاچاق کالاهای اساسی به پایان می‌رسد و با تأمین امنیت غذایی، وابستگی معیشت مردم به دلار کاهش پیدا می‌کند.

حجت الاسلام حسن منتظری امام جمعه انار

به گزارش ایکنا از کرمان، حجت‌الاسلام حسن منتظری، امام‌جمعه شهرستان انار، امروز ۳۰ اردیبهشت‌ماه در خطبه‌های نماز جمعه این شهرستان با بیان اینکه امیدواریم طرح اقتصادی دولت و هدفمندی یارانه‌ها با همکاری و حمایت مردم بدون تبعات اجرا شود، گفت: با این طرح قاچاق کالاهای اساسی به پایان می‌رسد و با تأمین امنیت غذایی، وابستگی معیشت مردم به دلار کاهش پیدا می‌کند.

وی با اشاره به آمار جمعیت جوان کشور، بیانکرد: کشور وارد مرحله سالمندی شده و هزینه نگهداری سالمندان، کم شدن نیروی کار ،کاهش تولید، مهاجرت، ضعیف‌ شدن نیروی دفاعی، کاهش جمعیت جوان و نخبه از تبعات سوء سالمند بودن کشور است و راه نجات کشور از وضعیت سالمندی، داشتن فرزند و فرزندآوری است که باید به آن توجه ویژه شود.

امام‌جمعه انار در ادامه با اشاره به سوم خرداد سالروز آزادسازی خرمشهر، گفت: سوم خرداد، روز بسیار مهمی است که در حافظه تاریخی ملت ایران می‌ماند. امام خمینی(ره) فتح و پیروزی خرمشهر را از عنایات ویژه خداوند متعال می‌‌دانست. فتح خرمشهر شروع افتخار آمیز برای سلسله عملیات‌های الی بیت‌المقدس است.

حجت‌الاسلام منتظری با اشاره به اجرای سرود سلام فرمانده در شهرستان انار  و تقدیر از کسانی که برای اجرای این سرود تلاش کردند، بیان کرد: دشمنان از این سرود بسیار خشمگین و ناراحتند.

انتهای پیام
نام:
ایمیل:
* نظر:
* captcha: