کد خبر: 4057962
تاریخ انتشار: ۲۸ ارديبهشت ۱۴۰۱ - ۱۳:۱۱

کسب مدال‌های برتر المپیاد ملی فرش دستبافت توسط هنرجویان کرمانی

مدیر کل آموزش و پرورش استان کرمان از کسب مدال طلا توسط هنرجو آرزو ارکیان و مدال نقره توسط هنرجو زهرا عسکری در چهاردهمین المپیاد ملی فرش دستبافت خبر داد.

رضا رضایی مدیرکل آموزش و پرورش استان کرمان

به گزارش ایکنا از کرمان و به نقل از روابط عمومی آموزش و پرورش استان، آیین استقبال از هنرجویان برگزیده کشوری چهاردهمین المپیاد ملی فرش امروز، ۲۸ اردیبهشت‌ماه با حضور مدیر کل آموزش و پرورش استان، معاونت آموزش متوسطه آموزش و پرورش استان، مدیر آموزش و پرورش ناحیه یک کرمان و جمعی از مسئولان، هنرجویان و اولیا در ایستگاه شهید سپهبد حاج قاسم سلیمانی راه آهن کرمان برگزار شد.

رضا رضایی، مدیر کل آموزش و پرورش استان در حاشیه این مراسم بیان کرد: آرزو ارکیان هنرجوی هنرستان فضیلت آموزش و پرورش ناحیه یک کرمان موفق به کسب مدال طلای چهاردهمین المپیاد ملی فرش دستبافت در رشته بافت فرش دستبافت شد.

وی از کسب مدال نقره چهاردمین دوره المپیاد ملی فرش توسط زهرا عسکری هنرجوی هنرستان اندیشه ناحیه دو کرمان نیز خبر داد و گفت: چهاردهمین المپیاد ملی فرش دستبافت از ۲۵ تا ۲۷ اردیبهشت‌ماه جاری در اردوگاه امام خمینی(ره) لواسان با حضور ۷۷ هنرجو از سراسر کشور برگزار شد و شش هنرجو به‌عنوان نمایندگان استان کرمان در این المپیاد شرکت کردند.

مدیر کل آموزش و پرورش استان کرمان با اشاره به اهمیت موفقیت دانش‌آموزان در المپیاد‌های علمی بیان کرد: دانش آموزان و هنرجویان استان کرمان در صورت کسب رتبه برتر کشوری در المپیاد‌های علمی و جشنواره‌های خوارزمی ۱۰۰ میلیون تومان هدیه می‌گیرند.

انتهای پیام
نام:
ایمیل:
* نظر:
* :