کد خبر: 4043004
تاریخ انتشار: ۲۴ اسفند ۱۴۰۰ - ۰۷:۱۲

مدیر بنیاد فرهنگی حضرت مهدی موعود(عج) کرمان بیان کرد: باید اقرار کنیم در ترویج فرهنگ مهدویت اگرچه کار زیاد شده است اما آنگونه که باید، کار نکردیم و در این عرصه باید به گونه‌ای تلاش کنیم که مهدویت در خانه‌های ما و بین جوانان حرف اول باشد.

حجت‌الاسلام مهدی عربپور مدیر بنیاد فرهنگی حضرت مهدی موعود(عج) کرمان

به گزارش ایکنا از کرمان، حجت‌الاسلام مهدی عربپور، مدیر بنیاد فرهنگی حضرت مهدی موعود(عج) کرمان شامگاه ۲۳ اسفندماه در آئین اختتامیه نخستین جشنواره ملی «خانواده و سبک زندگی مهدوی» ضمن تبریک عید نیمه شعبان، به ارائه گزارشی از روند شکل‌گیری جشنواره پرداخت و بیان کرد: موضوع این جشنواره برای نخستین بار، سال گذشته در شورای سیاست‌گذاری و پشتیبانی فعالیت‌های مهدوی پیشنهاد شد.
 
وی با قدردانی از برگزار کنندگان این جشنواره، ارسال ۱۰۸ مقاله به این جشنواره را در نوع خود کم نظیر دانست و افزود: با توجه به استقبال خوبی که از این جشنواره شد، انتظار داریم متولیان مرکزی همت کنند تا این جشنواره مانند جشنواره رضوی تبدیل به یک رویداد سالانه شود تا در این راستا آثار خوبی از اندیشمندان، علمای دینی و هنرمندان داشته باشیم.

مدیر بنیاد فرهنگی حضرت مهدی موعود(عج) با بیان اینکه باید اقرار کنیم در ترویج فرهنگ مهدویت اگرچه کار زیاد شده اما آنگونه که باید، کار نکردیم و عقب هستیم، افزود: در این عرصه باید به گونه‌ای تلاش کنیم که امام زمان(عج) و مهدویت در خانه‌های ما و بین جوانان حرف اول باشد.

حجت‌الاسلام عربپور گفت: طرح کردن نام امام زمان(عج) در خانه و کلاس‌های درس امید آفرین و باعث حرکت بیشتر و امید به آینده‌ای روشن، بی‌دغدغه و بدون مشکل است که آرزوی همه است لذا باید هر چه می‌توانیم تلاش کنیم و خلق آثار داشته باشیم زیرا هر اثر می‌تواند عده‌ای را متوجه مسئله مهدویت کند و در این جهت هر حرکتی ادای تکلیف به ساحت مقدس حضرت ولی عصر(عج) به عنوان ولی نعمت ما است.

 

انتهای پیام
نام:
ایمیل:
* نظر:
* captcha: