کد خبر: 4004608
تاریخ انتشار: ۲۱ مهر ۱۴۰۰ - ۱۳:۴۱

توزیع بیش از ۲میلیون پرس غذای گرم میان نیازمندان کرمانی

مدیرکل کمیته امداد استان کرمان از توزیع ۲ میلیون و ۶۸۰ هزار پرس غذای گرم میان نیازمندان در ماه محرم و صفر در قالب پویش اطعام حسینی خبر داد و گفت: در این پویش ۵۸ هزار و ۵۸۸ سبد کالا بین نیازمندان استان توزیع‌ شده است.

به گزارش ایکنا از کرمان، یحیی صادقی، مدیرکل کمیته امداد استان کرمان ضمن قدردانی از مشارکت خوب مردم خیر و نیکوکار استان در طرح اطعام و احسان حسینی، افزود: در ماه محرم و صفر در قالب طرح اطعام حسینی دو میلیون و 680 هزار پرس غذای گرم به ارزش بیش از 66 میلیارد تومان با مشارکت خیران و با همکاری مراکز نیکوکاری پخت و بین خانواده‌های نیازمند استان توزیع شد.

وی از فعالیت ۳۱۸ آشپزخانه در طرح اطعام حسینی در استان کرمان خبر داد و بیان کرد: فعالیت این آشپزخانه‌ها با رعایت کامل پروتکل‌های بهداشتی و به‌طور کامل مردمی و زیر نظر مراکز نیکوکاری بوده است.

مدیرکل کمیته امداد استان کرمان در ادامه از توزیع 58 هزار و 588 سبد کالا به ارزش 10 میلیارد تومان در قالب طرح اطعام و احسان حسینی میان خانواده‌های تحت حمایت و نیازمند استان خبر داد و بیان کرد: هم‌چنین در قالب این طرح 91 هزار و 467 سبد بهداشتی به ارزش یک میلیارد تومان بین مددجویان استان توزیع‌ شده است.

انتهای پیام
نام:
ایمیل:
* نظر:
captcha