کد خبر: 4000024
تاریخ انتشار: ۰۳ مهر ۱۴۰۰ - ۱۲:۵۱
به همت بسیج حقوقدانان سپاه ثارالله انجام شد؛
رئیس کل دادگستری استان کرمان بیان کرد: در راستای اجرای فرمایشات رهبر معظم انقلاب اسلامی مبنی بر اهدای کمک‌های مؤمنانه به نیازمندان، تاکنون طی چهار مرحله بسته‌های کمک معیشتی از سوی بسیج حقوقدانان سپاه ثارالله استان کرمان به نيازمندان اهدا شده است.

به گزارش ایکنا از کرمان، ۱۰۰ بسته کمک معیشتی از سوی بسیج حقوقدانان سپاه ثارالله استان کرمان امروز 3 مهرماه، به خانواده‌های نیازمند اهدا شد.

یدالله موحد، رئیس کل دادگستری استان کرمان در حاشیه این مراسم، ضمن گرامیداشت هفته دفاع مقدس افزود: در مجموع تاکنون ۳ میلیارد ریال توسط بسیج حقوقدانان سپاه ثارالله استان کرمان برای تهیه بسته‌های کمک معیشتی برای خانواده‌های نیازمند جمع‌آوری و هزینه شده است و تاکنون طی چهار مرحله بسته‌های کمک معیشتی از سوی بسیج حقوقدانان سپاه ثارالله استان کرمان به نيازمندان اهدا شده است.

نماینده عالی قوه‌قضاییه در استان کرمان با بیان اینکه بسته‌های کمک معیشتی در بین خانواده‌های نیازمند به‌ویژه خانواده‌های زندانیان نیازمند توزیع می‌شود، تأکید کرد: بسیج حقوقدانان سپاه ثارالله استان کرمان ضمن اجرای منویات رهبر معظم انقلاب اسلامی در راستای اهدای کمک‌های مؤمنانه، در زمینه ارائه‌ ارشادات و معاضدت‌های قضایی نیز به خوبی ورود کرده است.

موحد به اجرای ایده ابتکاری هر مسجد یک حقوقدان اشاره‌ و بیان کرد: در راستای اجرای این طرح، آموزش‌های حقوقی و ارشادات بسیار خوبی برای حل مشکلات حقوقی و قضایی مردم ارائه شده است و با اجرای موفق این ایده، این اقدام به‌عنوان یک طرح کشوری به مرحله اجرا درآمده است.

انتهای پیام
نام:
ایمیل:
* نظر:
* captcha: