کد خبر: 3967440
تاریخ انتشار: ۰۷ ارديبهشت ۱۴۰۰ - ۱۱:۱۱
فراخوان دومین جشنواره مجازی «روز قدس، میراث ماندگار» ویژه دانش‌‌آموزان و در سه بخش مسابقه پرسش مقاومت، کتابخوانی و لب زنی منتشر شد.

به گزارش خبرنگار ایکنا از کرمان، فراخوان دومین دوره جشنواره «روز قدس، میراث ماندگار» ویژه دانش‌ آموزان منتشر شد. این جشنواره در بخش‌های لب زنی (دابسمش)، پرسش مقاومت و کتابخوانی برگزار می‌شود.

مسابقه لب زنی (دابسمش) با «آهنگ‌های می‌کشیم» با صدای حامد زمانی، «یه مسجد وسط دوتا مثلث اسیره» با صدای امیر تاجیک و «قاسم هنوز زنده است» با صدای رضا صنعتگر برگزار می‌شود. شرکت‌کنندگان می‌توانند آثار خود را در پیام‌رسان‌های ایتا و واتساپ به شماره 09370297086 ارسال کنند.

بخش مسابقه پرسش مقاومت شامل کامل کردن جمله‌ «من مدافع کودک فلسطینی هستم، چون...» در یک پاراگراف است.  علاقه‌مندان برای شرکت در این بخش مسابقه به نرم‌افزار شاد دانش‌آموزی مراجعه کنند.

بخش مسابقه کتابخوانی این جشنواره ویژه گروه سنی نونهال و نونگاه(9 تا 15 سال) برگزار می‌شود. برای شرکت در این بخش، کتاب «قندیل کوچک»، نویسنده «غسان کنفانی» ترجمۀ  «غلامرضا امامی» نشر کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان در لینک به آدرس kerman.kpf.ir/Competition  آماده دانلود است.

 گفتنی است، علاقه‌مندان می‌توانند از 6 تا 17 اردیبهشت ماه مصادف با روز قدس در این جشنواره شرکت کنند و همچنین برای دریافت اطلاعات بیشتر با شماره 03432712813 تماس حاصل کنند.

انتهای پیام
نام:
ایمیل:
* نظر:
* captcha: