کد خبر: 3940078
تاریخ انتشار: ۱۹ آذر ۱۳۹۹ - ۱۳:۰۲
حقانی اعلام کرد:
مدیر‌کل تبلیغات اسلامی استان کرمان گفت: مسابقه بزرگ کشوری حفظ قرآن کریم در نخستین سالروز شهادت شهید سپهبد قاسم سلیمانی در استان کرمان برگزار می‌شود.

به گزارش ایکنا از کرمان و به نقل از تبلیغات اسلامی استان کرمان، حجت‌الاسلام غلامحسین حقانی مدیر‌کل تبلیغات اسلامی استان کرمان، امروز چهارشنبه، 19 آذر اظهار کرد: با توجه به اینکه در آستانه سالگرد شهادت سردار دل‌ها حاج قاسم هستیم برنامه‌های فرهنگی مذهبی و قرآنی برای این ایام در استان کرمان برنامه‌ریزی شده است.

وی با بیان اینکه بعضی از این برنامه‌ها با توجه به اینکه نیازمند مشارکت عمومی مردم است باید از اکنون اطلاع‌رسانی شود، افزود: مسابقه کشوری حفظ قرآن کریم به‌مناسبت نخستین سالروز شهادت شهید سپهبد قاسم سلیمانی در استان کرمان برگزار می‌شود.

مدیر‌کل تبلیغات اسلامی استان کرمان در تشریح جزئیات این برنامه قرآنی، تصریح کرد: این مسابقه حفظ قرآن با موضوع دو سوره مبارکه «صف» و «جمعه» برگزار می‌شود که ثبت‌نام از متقاضیان شرکت در این مسابقه قرآنی از تاریخ 12 آذر‌ آغاز شده است.

وی آخرین مهلت ثبت‌نام در مسابقه بزرگ کشوری حفظ قرآن کریم را 28 آذر‌ بیان کرد و افزود: متقاضیان از سراسر کشور می‌توانند برای ثبت‌نام از طریق آدرس الکترونیکی https/sarcheshmeh.nicico.com اقدام کنند.

حقانی با اشاره به اینکه این مسابقه قرآنی به همت مؤسسه قرآنی مکتب‌القاسم هیئت مذهبی کربلا و همکاری سازمان تبلیغات اسلامی و حمایت مالی مجتمع مس سرچشمه برگزار می‌شود، تصریح کرد: زمان برگزاری مسابقه 5 دی‌ماه است که نحوه برگزاری آن به ثبت‌نام کنندگان اطلاع‌رسانی می‌شود.

وی با بیان اینکه 80 جایزه 5 میلیون ریالی برای برگزیدگان این مسابقه بزرگی کشوری تعیین شده است، اظهار کرد: به نفرات برگزیده اول تا سوم حفظ به ترتیب 100 میلیون ریال، 60 میلیون ریال و 40 میلیون ریال هدیه نقدی پرداخت می‌شود.

مدیر‌کل تبلیغات اسلامی استان کرمان ترویج فرهنگ قرآنی و گستراندن نور قرآن در جامعه را از اهداف این مسابقه قرآنی بیان کرد و گفت: شهید سپهبد قاسم سلیمانی به قرآن کریم اهمیت بسیاری می‌داد و همه ساله در مراسم روضه خوانی بیت‌الزهرا(س) که در ایام فاطمیه از سوی این شهید برگزار می‌شد، محافل انس با قرآن کریم با حضور  قاریان ممتاز برگزار شده است.

انتهای پیام
نام:
ایمیل:
* نظر:
* captcha: