کد خبر: 3939361
تاریخ انتشار: ۱۶ آذر ۱۳۹۹ - ۱۲:۱۸
امام جمعه کرمان با اشاره به این که ۱۰ هزار نفر با دریافت آموزش‌های لازم به عنوان خادم حرم مطهر امام رضا(ع) به خدمت می‌پردازند گفت: همه افتخار می‌کنند که اسم‌شان در فهرست خادمیاران امام رضا(ع) ثبت شود.

به گزارش ایکنا از کرمان، حجت‌الاسلام حسن علیدادی‌سلیمانی امام جمعه کرمان امروز یکشنبه 16 آذر، در مراسم تکریم و معارفه دبیر سابق و جدید کانون‌های خدمت رضوی استان کرمان با اشاره به این که ۱۰ هزار نفر با دریافت آموزش‌های لازم به عنوان خادم حرم مطهر امام رضا (ع) به خدمت مشغول هستند، گفت: همه افتخار می‌کنند که اسم‌شان در لیست خادمیاران امام رضا(ع) ثبت شود.

وی از صابری و کاظمی دبیران سابق و جدید کانون‌های خدمت رضوی استان کرمان به عنوان افرادی موفق و تلاشگر نام برد و تصریح کرد: این افراد سال‌ها در عرصه‌های مختلف خدمت کرده‌اند و اهل نقشه و طراحی مسیر هستند.

علیدادی‌سلیمانی بیان کرد: امیدواریم استان کرمان با توجه به پهناوری که دارد بتواند در خدمت‌رسانی و همچنین اتصال به آستان مقدس ثامن‌الحجج (ع) موفق باشد.

حسین صابری دبیر سابق کانون‌های خدمت رضوی استان کرمان، اظهار کرد: آستان قدس رضوی نمایندگی‌هایی در استان‌ها دارد که دفتر این‌ نمایندگی از سال ۹۵ در کرمان آغاز به‌کار کرد. تاکنون۱۴ هزار خادمیار در استان کرمان نام‌نویسی کرده‌اند که تعداد ۱۰ هزار نفر با دریافت آموزش‌های لازم در قالب خادم حرم مطهر امام رضا(ع) به خدمت می‌پردازند.

صابری افزود: کاظمی از استوانه‌های عملی در استان کرمان است که به عنوان دبیر جدید کانون‌های خدمت رضوی استان انتخاب شده است.

کاظمی دبیر جدید کانون‌های خدمت رضوی استان کرمان هم در این نشست گفت: مردم دوست دارند نام‌شان جزو خادمیاران امام رضا (ع) ثبت شود و این اولویت ماست. کمک به رفع مشکلات مردم اولویت کانون‌های خدمت رضوی استان کرمان است.

انتهای پیام
نام:
ایمیل:
* نظر:
* captcha: