کد خبر: 3939316
تاریخ انتشار: ۱۶ آذر ۱۳۹۹ - ۱۰:۴۲
مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان کرمان از رقابت ۱۱ گروه در سی‌و‌دومین جشنواره تئاتر استان کرمان از بیستم آذرماه جاری خبر داد.

به گزارش ایکنا از کرمان و به نقل از اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی کرمان، محمدرضا علیزاده مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان کرمان با اشاره به جزئیات برگزاری سی و دومین جشنواره تئاتر استان کرمان، گفت: جشنواره تئاتر استانی یکی از باسابقه ترین رویدادهای هنری استان است.

وی با قدردانی از هنرمندانی که در شرایط سخت شیوع ویروس کرونا با رعایت پروتکل‌های بهداشتی در جشنواره شرکت می‌کنند، افزود: حضور و مشارکت گروه‌های شرکت کننده جشنواره تئاتر استانی باعث دلگرمی و تشویق سایر گروه‌های تئاتر می‌شود.

مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان کرمان با اشاره به اینکه تاکنون 14 اثر به دبیرخانه سی‌و‌دومین جشنواره تئاتر استان کرمان ارسال شده بیان کرد: از این تعداد 11 اثر به مرحله نهایی رسیده و پذیرفته شده است.

وی از آمادگی سالن‌های نمایش در شهرستان‌های سیرجان، زرند، کوهبنان و کرمان جهت برپایی این جشنواره خبر داد و گفت: اجراهای جشنواره تئاتر به صورت زنده و در محل استقرار گروه‌ها بدون حضور تماشاگر برگزار می‌شود.

علیزاده با اشاره به اینکه سی‌و‌دومین جشنواره تئاتر استانی از 20 تا 24 آذرماه برگزار می‌شود، اظهارکرد: 25 آذرماه اختتامیه و معرفی برگزیدگان این رویداد هنری است که دو اثر برگزیده با رای هیئت داوران به جشنواره بین‌المللی تئاتر فجر معرفی می‌شوند.

انتهای پیام
نام:
ایمیل:
* نظر:
* captcha: