کد خبر: 3878296
تاریخ انتشار: ۲۳ بهمن ۱۳۹۸ - ۱۰:۲۲
امام جمعه کرمان و استاندار کرمان امروز، چهارشنبه، ۲۳ بهمن‌ماه از حضور حماسی مردم استان کرمان در راهپیمایی ۲۲ بهمن تقدیر کردند.

به گزارش ایکنا از کرمان، به نقل از روابط عمومی استانداری کرمان، حجت‌الاسلام حسن علیدادی‌سلیمانی، امام جمعه کرمان و محمدجواد فدایی، استاندار کرمان در پیامی مشترک از حضور حماسی و آگاهانه مردم استان کرمان در راهپیمایی ۲۲ بهمن تقدیر کردند.

برپایه این گزارش متن پیام به شرح زیر است:

راهپیمایی ۲۲ بهمن ۹۸ مصادف با چهل و یکمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی و اربعین شهادت سردار رشید اسلام شهید سپهبد حاج‌قاسم سلیمانی در استان کرمان، نمایشی عظیم و حماسه‌ای ماندگار از تجدید پیمان با آرمان‌های معمار کبیر انقلاب اسلامی حضرت امام خمینی(ره)، لبیک به ندای مقام معظم رهبری حضرت آیت‌الله خامنه‌ای و ایستادگی و پایمردی بر مکتب شهید سپهبد سلیمانی بود.

جای حاج‌قاسم به ظاهر در راهپیمایی ۲۲ بهمن امسال خالی بود اما هم استانی‌های او «قاسم‌وار» به صحنه آمدند و به یاد سرداردلها شعار «من هم قاسم سلیمانی‌ام» سردادند و ادامه راه او را تضمین کردند.

حضور انقلابی مردم قدرشناس و بصیر استان کرمان، پایتخت شهدای جبهه مقاومت و دیار سیدالشهداء مقاومت، حاج‌قاسم سلیمانی، در راهپیمایی ۲۲ بهمن، اقیانوسی از اقتدار و طوفانی خروشان از عزت و سرافرازی بود که امواج نیرومند و غرورآفرین آن، عطر شهید سلیمانی و همرزمان شهیدش را در گیتی پراکنده کرد. راهپیمایی یوم الله ۲۲ بهمن در استان کرمان به تجلی گاه حماسه شورانگیز حضور و آوردگاه باشکوه عظمت، وحدت و انسجام ملی تبدیل شد.

این حضور پرشور و وحدت بخش مردم استان کرمان و ایران، پشتوانه مستحکمی برای نظام جمهوری اسلامی به خصوص انتخابات یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی است تا با رمز «حاج‌قاسم»، وحدت و اقتدار را با شرکت حداکثری در انتخابات دوم اسفندماه ثبت کنیم.

اینجانبان ضمن تبریک این حماسه بزرگ، صمیمانه از همراهی و حضور پرشور، آگاهانه و با صلابت مردم استان کرمان در راهپیمایی وحدت بخش یوم‌الله ۲۲ بهمن به ویژه خانواده معزز شهدا و ایثارگران که در خلق این حماسه عظیم سهیم بودند تشکر و قدردانی می‌کنیم و امیدواریم توفیق الهی و دعای حضرت بقیه الله الاعظم (ارواحناله الفداء) پشتیبان این ملت و انقلاب اسلامی باشد.

انتهای پیام
نام:
ایمیل:
* نظر:
* کد امنیتی: