کد خبر: 3827162
تاریخ انتشار: ۲۴ تير ۱۳۹۸ - ۰۸:۴۳
گروه اجتماعی ــ استاندار کرمان گفت: لازم است که در احداث مدارس جدید به موضوع ساخت نمازخانه‌ها نیز توجه جدی شود و در این رابطه در جلسه بعد شورای اقامه نماز استان، گزارشی از سوی سازمان نوسازی مدارس ارائه خواهد شد.

به گزارش ایکنا از کرمان، محمدجواد فدائی، استاندار کرما، دیروز، عصر یکشنبه، 23 تیر در شورای اقامه نماز استان کرمان با اشاره به اینکه در حوزه اقامه نماز کارهای مؤثر بسیار زیادی انجام شده و کارهای زیاد دیگری نیز قابلیت انجام دارد، گفت: امیدواریم با تصمیمات اتخاذ شده شاهد بهبود هر چه بیشتر نماز در جامعه باشیم.

وی افزود: باید طبق مصوبه جلسه قبل نمایشگاه‌های نماز با همکاری شهرداری در دو پارک شهر کرمان برگزار شود و همچنین برای طراحی و نصب تابلوهای تبلیغاتی نیز لازم است یک گروه متشکل از ستاد اقامه نماز، ارشاد اسلامی، حوزه هنری و شهرداری درباره محتوای آن تصمیم‌گیری کنند.

فدایی با بیان اینکه اجلاس استانی نماز در آذر‌ماه سال جاری برگزار می‌شود، تصریح کرد: لازم است که در احداث مدارس جدید به موضوع ساخت نمازخانه‌ها نیز توجه جدی انجام شود و در این رابطه در جلسه بعد شورای اقامه نماز استان، گزارشی از سوی سازمان نوسازی مدارس ارائه خواهد شد.

حسین‌زاده، معاون اداره‌کل فرهنگ و ارشاد اسلامی شمال استان کرمان نیز گفت: سال گذشته اداره‌کل ارشاد شمال استان کرمان ۱۸ برنامه با موضوع نماز در دستور کار خود قرار داده بود و در سال جدید ۱۰ برنامه در زمینه نماز در دستور کار خود دارد.‌
انتهای پیام

نام:
ایمیل:
* نظر:
* کد امنیتی: