کد خبر: 3826469
تاریخ انتشار: ۲۱ تير ۱۳۹۸ - ۱۹:۴۰
گروه سیاست و اقتصاد ــ امام جمعه رفسنجان با اشاره به سخنان حکام سعود مبنی بر عدم انجام کار سیاسی در حج افزود: حج منهای سیاست حج نیست، اینها با هم و در کنار هم هستند، ایرانی‌ها به عنوان انسان‌های انقلابی شناخته شده‌اند.

به گزارش ایکنا از کرمان، حجت‌الاسلام عباس رمضانی‌پور، امام جمعه رفسنجان در خطبه‌های این هفته نماز جمعه گفت: مسئولان از بدحجاب‌ها حمایت نکنند، گاهی برخی حرف‌ها افراد را تشویق به بدحجابی می‌کند، امروز شاهد برخی ولنگاری‌ها در دانشگاه‌ها هستیم که از روز اول درست رفتار نشده که به اینجا رسیدیم‌.

وی با اشاره به سخنان حکام سعود مبنی بر عدم انجام کار سیاسی در حج افزود: حج منهای سیاست حج نیست، اینها با هم و در کنار هم هستند، ایرانی‌ها به عنوان انسان‌های انقلابی شناخته شده‌اند.

حجت‌الاسلام رمضانی‌پور در بخش دیگری از خطبه‌ها بیان کرد: شورای نگهبان پشتیبان مردم و خوار چشم دشمنان نظام است، این نهاد مقدس را باید از ارکان اصلی نظام و ضامن حفظ انقلاب بدانیم.

امام جمعه رفسنجان تصریح کرد: تنها آمریکا در قضیه برجام بدعهد نبود، بلکه اروپایی‌ها هم بدعهدی نشان دادند، چرا مسئولان ما به دنبال این هستند که کار اروپایی‌ها را روتوش کنند چه غرضی وجود دارد.

وی ادامه داد: 6 سال کشور را معطل برجام کردید، از رئیس جمهور و وزیر امور خارجه تعجب است، تنها خاصیت برجام این بود که بدعهدی آنان را نشان داد، همچنین کانال مالی اینستکس توهین به ملت ایران است.

حجت‌الاسلام رمضانی‌پور خطاب به برخی مسئولان اظهار کرد: غربی‌ها چه خدمتی به شما کردند که شما وامدار آنان هستید از فرزندانتان که آنجا درس می‌خوانند می‌ترسید.

وی به سریال پرمخاطب گاندو اشاره کرد و گفت: این سریال واقعیت‌های نفوذ دشمن را برای مردم بازگو کرد، مردم باید مراقب باشند که چه راههای نفوذی برای دشمن در این کشور بازکردند، آگاه باشند تا دیگر مورد انتخاب قرار نگیرند.
انتهای پیام

نام:
ایمیل:
* نظر:
* کد امنیتی: