کد خبر: 3818399
تاریخ انتشار: ۲۱ خرداد ۱۳۹۸ - ۰۶:۲۸
گروه اجتماعی ــ مدیرکل تبلیغات اسلامی استان کرمان از برگزاری دوره‌های تخصصی غدیرشناسی در این استان خبر داد و گفت: این دوره‌ها با هدف مقابله با تهاجمات گسترده فرهنگی، تعمیق تفکر و اندیشه نجات‌بخش غدیر و گسترش آموزه‌های ولایت و امامت برگزار می‌شود.

به گزارش ایکنا از کرمان، حجت‌الاسلام علی جلالی، مدیرکل تبلیغات اسلامی استان کرمان روز گذشته، 20 خردادماه در دیدار با ظریف‌منش، مدیرعامل بنیاد بین‌المللی غدیر از برگزاری دوره‌های تخصصی غدیرشناسی در این استان خبر داد و گفت: این دوره‌ها با هدف مقابله با تهاجمات گسترده فرهنگی، تعمیق تفکر و اندیشه نجات‌بخش غدیر و گسترش آموزه‌های ولایت و امامت برگزار می‌شود.
وی افزود: دوره‌های تخصصی غدیرشناسی با هدف مقابله با تهاجمات گسترده فرهنگی و تعمیق تفکر و اندیشه نجات‌بخش غدیر و گسترش آموزه‌های ولایت و امامت در سال جاری با همکاری بنیاد بین‌المللی غدیر و اداره‌کل تبلیغات اسلامی در استان کرمان اجرا می‌شود.
مدیرکل تبلیغات اسلامی استان کرمان با اشاره به اهداف برگزاری این دوره‌ها بیان کرد: مسئله غدیر بسیار مهم است و پرداختن در این حوزه در شرایط کنونی کشور و جامعه لازم و ضروری است.
‌جلالی با اشاره به تأکیدات مقام معظم رهبری در این زمینه تصریح کرد: به فرموده رهبر معظم انقلاب کار در موضوع غدیر باید پیوسته و دائم باشد و در این حوزه باید متخصص تربیت کرد.
وی با اشاره به برگزاری دوره آموزشی غدیرشناسی در کرمان اظهار کرد: این کارگاه آموزشی با توجه به نیاز مبرم جامعه اسلامی به شناخت و معرفت کامل نسبت به ولایت و امامت و با هدف تربیت مربی و اعزام آنان به تمام نقاط استان انجام می‌شود.
یادآور می‌شود، دوره آموزشی غدیرشناسی با همکاری اداره‌کل تبلیغات اسلامی استان کرمان و بنیاد بین‌المللی غدیر در تابستان امسال برگزار می‌شود.
انتهای پیام

نام:
ایمیل:
* نظر:
* کد امنیتی: