کد خبر: 3817332
تاریخ انتشار: ۱۵ خرداد ۱۳۹۸ - ۱۲:۳۳
حسینی:
گروه سیاست و اقتصاد - امام جمعه سیرجان گفت: با امید به آینده‌ای روشن اعلام می‌کنیم استکبار جهانی در سراشیبی سقوط قرار گرفته و امروزهم نمی‌تواند از منجلاب ظلم و جنایات خود خارج شود.

به گزارش ایکنا از کرمان، حجت‌الاسلام سیدمحمود حسینی امام جمعه سیرجان امروز صبح، چهارشنبه، 15 خرداد در خطبه‌های نماز عید فطر سیرجان گفت: با بصیرت و آگاهی از ترفندهای دشمنان و همبستگی و ایستادگی دشمن را شکست دادیم و با امید به آینده‌ای روشن اعلام می‌کنیم استکبار جهانی در سراشیبی سقوط قرار گرفته و امروزهم نمی‌تواند از منجلاب ظلم و جنایات خود خارج شود.
وی 30 سال زعامت و رهبری حضرت آیت‌الله خامنه‌ای را ستود و افزود: رهبری معظم کشتی پرتلاطم انقلاب را هدایت کردند و ایشان نکته قابل توجه و راه پیروزی نهایی را ایستادگی و مقاومت دانستند و ملت ما نیز با اتحاد و وحدت و اطاعت از ایشان عزت و اقتدار خود را داشته و دارند .
حسینی بیان کرد: بازی‌های سیاسی و سلائق مختلف نباید به دعواهایی ختم شود که ضرر ملت را رقم بزند و ضروری است این دعواهای سیاسی کنار گذاشته شود و کاندیداها هم از تخریب یکدیگر پرهیز کنند و به جای این تخریب، توانمندی خود به مردم اعلام کنند تا وحدت حفظ و مردم هم با اشتیاق تصمیم خود را در انتخاب اصلح بگیرند.
امام جمعه سیرجان بر فریضه امر به معروف تاکید کرد و افزود: مراقب باشیم دشمن 20 سال تهاجم فرهنگی را شروع کرده و امروز با ابزارهای جدید و تبلیغات مختلف و فضاهای مجازی قصد تخریب دین و مردم را دارد و اعلام می‌کند مردم از دین و نظام مأیوس و خسته شدند.
وی به مشکلات مردم از جمله تورم و گرانی هم اشاره کرد و گفت: دولت به فکر اشتغال، مسکن و ازدواج جوانان باشد که البته مردم هم کمک می‌کنند و مبحث گرانی باید حل شود.
انتهای پیام

نام:
ایمیل:
* نظر:
* کد امنیتی: