کد خبر: 3814499
تاریخ انتشار: ۰۴ خرداد ۱۳۹۸ - ۱۳:۴۲
گروه اجتماعی ــ معاون توسعه مشارکت‌های مردمی کمیته امداد استان کرمان گفت: به‌مناسبت شب‌های قدر، امسال ۱۷۰ پایگاه جذب حامی برای ایتام و فرزندان خانواده‌های نیازمند در مساجد و محل برگزاری مراسم شب‌های قدر در استان برپا شده است.

به گزارش ایکنا از کرمان، به نقل از کمیته امداد استان کرمان، حمید کریمیان‌زاد، معاون توسعه مشارکت‌های مردمی کمیته امداد استان کرمان امروز شنبه، 4 خرداد گفت: به‌مناسبت شب‌های قدر، امسال ۱۷۰ پایگاه جذب حامی برای ایتام و فرزندان خانواده‌های نیازمند در مساجد و محل‌ برگزاری مراسم شب‌های قدر در استان برپا شده است.
وی افزود: 4 هزار و ۵۰۵ حامی خیر در شب‌های قدر سال گذشته با ثبت‌نام در طرح‌های اکرام ایتام و محسنین حمایت تعدادی از ایتام و فرزندان خانواده‌های نیازمند تحت حمایت استان را عهده‌دار شدند.
معاون توسعه مشارکت‌های مردمی کمیته امداد استان کرمان بیان کرد: شماره‌ حساب ۲۲۰۳۱۳۶۱۰۵ و شماره کارت مجازی ۵۸۵۹۸۳۷۰۰۰۰۶۴۸۸۰ بانک تجارت برای جمع‌آوری کمک‌های مردم خیر استان کرمان برای کمک به ایتام و فرزندان خانواده‌های نیازمند در نظر گرفته‌ شده است.
کریمیان‌زاده اظهار کرد: هم‌چنین مردم خیر و نیکوکار استان کرمان می‌توانند با شماره‌گیری کد #۰۳۴*۸۸۷۷* و یا با ارسال عدد سه به شماره پیامک ۱۰۰۰۳۴۵۵ در طرح اکرام ایتام و محسنین مشارکت کنند.
وی با بیان اینکه هم‌اکنون ۴۲ هزار و ۵۰۰ حامی سرپرستی 20 هزار فرزند یتیم و محسنین در استان کرمان را بر عهده ‌دارند، تأکید کرد: 4 هزار فرزند محسنین تحت حمایت کمیته امداد استان فاقد حامی هستند.
انتهای پیام

نام:
ایمیل:
* نظر:
* کد امنیتی: