کد خبر: 3805443
تاریخ انتشار: ۰۲ ارديبهشت ۱۳۹۸ - ۰۹:۲۹
از سوی اوقاف کرمان انجام می‌شود؛
گروه اجتماعی ــ مدیرکل اوقاف و امور خیریه استان کرمان گفت: اوقاف کرمان بسته‌های لوازم خانگی را برای کمک به مناطق سیل‌زده کشور تهیه و ارسال می‌کند.

حجت‌الاسلام اسماعیل تدینی، مدیرکل اوقاف و امور خیریه استان کرمان در گفت‌وگو با ایکنا از کرمان طرح جهاد همبستگی ملی و «هر مسجد، یک خانه» را برای کمک به سیل‌زدگان در کشور یک کار فرهنگی خوب دانست و گفت: این کار با همکاری هیئت امنای مساجد و سازمان تبلیغات اسلامی انجام شده است و مساجد ظرفیت انجام این کار فرهنگی را دارند.
وی افزود: ادارات اوقاف و امور خیریه در سطح کشور بسته‌های لوازم خانگی را برای کمک به سیل‌زدگان تهیه می‌کند.
مدیرکل اوقاف و امور خیریه استان کرمان با بیان اینکه در استان کرمان نیز ۱۵ بسته لوازم خانگی تهیه و برای سیل‌زدگان ارسال خواهد شد، بیان کرد: تاکنون ۳۰۰ میلیون تومان از محل موقوفات استان کرمان جمع‌آوری و به سیل‌زدگان خوزستان کمک کرده‌ایم.
حجت‌الاسلام تدینی تصریح کرد: استان کرمان معین استان خوزستان و شهرستان حمیدیه است که اوقاف استان کرمان نیز نسبت به دیگر استان‌ها پیشتاز در امر کمک‌رسانی است و این طرح‌ها همچنان ادامه دارد.
مدیرکل اوقاف و امور خیریه استان کرمان با تأکید بر اینکه کانال کمک‌ها در این طرح باید مشخص باشد، تأکید کرد: طی چند روز آینده نیز کمک‌های اوقاف استان کرمان به خوزستان ارسال می‌شود.
انتهای پیام

نام:
ایمیل:
* نظر:
* کد امنیتی: