کد خبر: 3795616
تاریخ انتشار: ۱۵ اسفند ۱۳۹۷ - ۰۶:۵۸
گروه اجتماعی ــ معاون مالی، پشتیبانی و عمرانی دادگستری کل استان کرمان گفت: با حضور حجت‌الاسلام منتظری دادستان کل کشور، رئیس کل دادگستری، استاندار و جمعی از مسئولان استان، مجتمع قضایی شهید باهنر کرمان روز پنجشنبه، ۱۶ اسفند افتتاح می‌شود.

به گزارش ایکنا از کرمان، به نقل از روابط عمومی دادگستری کل استان کرمان، محمدحسین زاده کافی، معاون مالی، پشتیبانی و عمرانی دادگستری کل استان کرمان دیروز سه‌شنبه، 14 اسفند گفت: افتتاح مجتمع قضائی شهید باهنر کرمان (مجتمع رسیدگی به جرایم امنیتی و موادمخدر‌) با هدف توسعه قضایی، دسترسی هر چه آسان‌تر مردم به دستگاه قضایی و تمرکززدایی از مرکز شهر انجام می‌گیرد.
وی افزود: کلنگ احداث این پروژه در سال 1391 به زمین زده شد اما به دلیل نداشتن اعتبارات مالی تا سال 1396 پیشرفت چندانی نداشت و در نهایت با پیگیری‌های مؤثر رئیس کل دادگستری استان کرمان و تأمین منابع مالی، روند توسعه و ساخت شتاب گرفت و در حال حاضر آماده بهره‌برداری است.
معاون مالی، پشتیبانی و عمرانی دادگستری کل استان کرمان بیان کرد: این پروژه در سه طبقه و مساحتی برابر 4 هزار و 200 مترمربع و از محل اعتبارات استانی ساخته شده و بالغ بر 70 میلیارد ریال در این رابطه هزینه شده است.
انتهای پیام

نام:
ایمیل:
* نظر:
* کد امنیتی: