کد خبر: 3821960
تاریخ انتشار: ۰۴ تير ۱۳۹۸ - ۰۴:۴۳
گروه سیاست و اقتصاد ــ مسئول دفتر نمایندگی ولی‌فقیه در سپاه ثارالله استان کرمان با اشاره به اینکه امروز فضای داخلی آمریکا شکننده‌تر از هر زمان دیگری است، بیان کرد: ملت‌ها در جهان بیدار شده‌اند و ظلم را نمی‌پذیرند.

به گزارش ایکنا از کرمان، حجت‌الاسلام علی عربپور، مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه در سپاه ثارالله استان کرمان دیروز دوشنبه، 3 تیر در جمع نیروهای مسلح به مناسبت هفته قوه قضائیه در شهرستان ریگان گفت: امروز محوریت ولایت فقیه در ایران اسلامی نمونه و الگویی ندارد.
وی با بیان اینکه تمام محاسبات نظامی جبهه استکبار نقشه برآب شده است، افزود: قدرت دفاعی ما پیشرفته‌ترین هواپیمای دشمن را سرنگون کرد.
مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه در سپاه ثارالله استان کرمان با اشاره به اینکه امروز فضای داخلی آمریکا شکننده‌تر از هر زمان دیگری است، بیان کرد: همه ملت‌ها در جهان بیدار شده‌اند و ظلم را نمی‌پذیرند و دنبال عدالت هستند و انقلاب اسلامی این عدالت را در جهان گسترش داد و ایران در تمام صحنه‌ها قدرت برتر را دارد.
عربپور تصریح کرد: امروز رئیس قوه قضاییه بسیار انقلابی و جهادی آمده است تا با کمک دولتمردان و همه مسئولان، کشور را از این بحران نجات دهند و جلوی فساد را بگیرند و آینده از آن نیروهای انقلابی و جهادی خواهد بود.
مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه در سپاه ثارالله استان کرمان تأکید کرد: بیانیه گام دوم آینده انقلاب اسلامی، جهان اسلام و تحقق تمدن نوین اسلامی را رقم خواهد زد.
انتهای پیام

نام:
ایمیل:
* نظر:
* کد امنیتی: