کد خبر: 3815365
تاریخ انتشار: ۰۸ خرداد ۱۳۹۸ - ۰۹:۴۲
گروه اجتماعی ــ معاون خدمات مشترکان شرکت توزیع نیروی برق شمال استان کرمان گفت: طرح حذف قبض‌های کاغذی برق در شمال استان اجرا می‌شود.

به گزارش ایکنا از کرمان، به نقل از شرکت توزیع نیروی برق شمال استان کرمان، علی افتخاری معاون خدمات مشترکان شرکت توزیع نیروی برق شمال استان کرمان دیروز سه‌شنبه، 7 خرداد گفت: طرح حذف قبض‌های کاغذی برق به‌صورت نمونه از خردادماه در شهرستان زرند آغاز شده و پس از تکمیل بانک اطلاعاتی توسط ماموران از طریق ثبت شماره تلفن همراه مشترکان در کل شمال استان کرمان اجرا می‌شود.
وی افزود: ماموران با لباس‌های متحدالشکل و کارت‌های شناسایی عکس‌دار به درب منازل مشترکان مراجعه و تنها شماره تلفن همراه را به عنوان اطلاعات ثبتی دریافت می‌کنند.
معاون خدمات مشترکان شرکت توزیع نیروی برق شمال استان کرمان بیان کرد: طرح حذف قبوض کاغذی به‌منظور کاهش هزینه‌ها و جلوگیری از اتلاف وقت انجام می‌شود که در صورت مراجعه مشترکان و عدم ارسال پیامک، قبض کاغذی چاپ گرفته شده و به مشترک داده خواهد شد.
افتخاری اظهار کرد: حذف قبوض کاغذی برق در استان، پس از اطلاع‌رسانی و جمع‌آوری شماره همراه مشترکان از ابتدای شهریورماه اجرا می‌شود و این در حالی است که این طرح به‌صورت سراسری در کشور هم به اجرا در می‌آید.
معاون خدمات مشترکان شرکت توزیع نیروی برق شمال استان کرمان تصریح کرد: مشترکان برق با مراجعه به سایت شرکت به نشانی WWW.Nked.CO.IR و نصب نرم‌افزار جامع خدمات مشترکان روی گوشی خود می‌توانند به راحتی قبوض برق را پرداخت کنند.
وی یادآور شد: همچنین مشترکان می‌توانند از طریق کدهای دستوری ارسال# شناسه قبض*P* از طریق پیامک به شماره 2000341121 برای ثبت شماره همراه و ارسال # شناسه قبض*D* از طریق پیامک به شماره 2000341121 برای حذف شماره همراه اقدام کنند.
افتخاری تأکید کرد: بیش از 630 هزار نفر در شمال استان از خدمات این شرکت بهره‌مند می‌شوند که شامل شهرستان‌های کرمان، رفسنجان، زرند، شهربابک، انار، نوق، کشکوئیه، کوهبنان، راور، گلباف، چترود، باغین، شهداد و ماهان است.
انتهای پیام

نام:
ایمیل:
* نظر:
* کد امنیتی: